Спекотна пропозиція - FAKRO

СПЕКОТНА ПРОПОЗИЦІЯ

Цього року FAKRO розпочало гарячий сезон із спекотної пропозиції для своїх клієнтів. Протягом усього літа штору ARS можна купити за неймовірною ціною - 650 грн*, яка послужить хорошим другом на мансарді у літній період.  Штора захистить від надмірного освітлення, обмежить проникнення ультрафіолетових променів, забезпечить приватність та завершить декор будь-якого приміщення. Згідно внутрішніх досліджень FAKRO, внутрішні аксесуари лише частково захищають від нагрівання ззовні. Теплові промені проходять через склопакет та поглинаються внутрішніми аксесуарами, саме тому FAKRO завжди наголошує, що основним призначенням внутрішніх аксесуарів є, все-таки, декорування інтер’єру та регулювання кількості світла, яке потрапляє до приміщення. 

Штора ARS – це тканина на валику з пружиною. Обладнана естетичною алюмінієвою планкою, яка прикриває валик штори. Три пари гачків на рамі дають можливість зафіксувати штору в різних позиціях.

ХАРАКТЕРИСТИКА:

— можливість регулювання кількості надходження світла;

— частковий захист від теплових променів (для захисту від спеки потрібно застосовувати зовнішню маркізу);

— можливість фіксувати штору у трьох різних позиціях;

— забезпечення приватності при повністю опущеній шторі.

КЕРУВАННЯ:

штора ARS обслуговується вручну.

Для обслуговування високо замонтованої штори служить універсальний стержень ZST.

 

 

*Акційна пропозиція дійсна виключно у випадку придбання штори в комплекті з вікном FAKRO будь-якої моделі розміром 05 - 78х98, 06 - 78х118, 07 - 78х140. Штора ARS 002 07 - 78х140 підходить для вікон FAKRO будь-якої моделі розміром 05 - 78х98, 06 - 78х118, 07 - 78х140.