Перетворення стодоли у житловий будинок

У Великобританії, у мальовничій місцевості Бішоп Окленд, розташувалася унікальна споруда, яка зазнала неабиякої трансформації.

Будівлю, яка слугувала стодолою, власники наважилися перетворити на літній відпочинковий будинок. Тепер вона отримала нове життя та стала чудовим зразком англійського стилю будівництва. Містер Джонсон, власник будівлі, відразу подумав про проект з даховими вікнами, адже хотів, щоб підашшя було світлим та наповненим свіжим повітрям. До того ж він хотів мати змогу насолоджуватися мальовничими краєвидами крізь дахові вікна.

Перетворення стодоли у житловий будинок

На рішення встановити дахові вікна вплинуло також і те, що власник вже був знайомий з продукцією FAKRO. Він був "особливо вражений якістю їх виконання", а його бригада була в захваті від рівня безпеки та технологій, що використовуються у продуктах. Дахові вікна FAKRO оснащені системою topSafe, що підвищує безпеку користування.

Крім того, дахові вікна FAKRO виготовлені згідно технології thermoPro, яка підвищує якість продукції та стійкість. Ручка у вікнах FAKRO розташована внизу, що полегшує доступ до краю вікна, щоб сповна насолодитися тутешніми краєвидами. Дізнавшись про широкий асортимент продукції FAKRO, містер Джонсон був впевнений, що знайшов ідеальне рішення для свого будинку для відпочинку.

«Я без вагань можу рекомендувати продукцію FAKRO – вона бездоганної якості і ще тут чудова сервісна підтримка!» - Стівен Джонсон, власник нерухомості.

У будинку встановили сполучення дахових вікон preSelect разом з карнизними вікнами. У такий спосіб отримали більшу площу засклення, що нагадує балконну систему.

Ще варто згадати, що ця місцевість відрізняється своїми несприятливими погодними умовами. Але попри велику кількість річних опадів та підвищену вологість вікна та приміщення надійно захищені.

Перетворення стодоли у житловий будинок

До речі, реконструкція тривала близько трьох років, але кінцевий ефект безумовно вартий того ефекту, де дахові вікна FAKRO стали ключовим елементом дизайну.

Інформація

Розташування:

Briar Hill, Бішоп Окленд, Велика Британія

 

Товари FAKRO:

Карнизні вікна для сполучень: 6x BXW

Дахові вікна: 6x FPW preSelect

Обертальні дахові вікна: 3x FTW-V Z-Wave

Обертальні дахові вікна: 2x FTW-V