Okna wyłazowe termoizolacyjne

Комір для вікон-вилазів термоізоляційних ESW, EZW-P, EHW-P, ELW, EGW,EFE

Для поєднання вікон-вилазів термоізоляційних із даховим покриттям служать спеціальні ущільнюючі коміри, які призначені лише для монтажу вікон-вилазів. Пропонуємо  чотири версії комірів: ESW, EZW-P, EHW-P i ELW.

Вікна-вилази термоізоляційні можна поєднувати в горизонтальні групи. Можна також їх поєднувати в горизонтальні системи з обертальними вікнами FT, PT, відхильно-обертальними FPP на глибині монтажу наближеній до N (+3 см), підібравши вікно такої самої висоти. Відстань між поєднуваним вікном та вікном-вилазом термоізоляційним становить 10 см.

Відстань між рамами при поєднанні вікон-вилазів термоізоляційних, які відкриваються до себе, становить 15 см.

Kołnierze do wyłazów termoizolacyjnych ESW, EZW-P, EHW-P, ELW, EGW,EFE

 

 

Будова коміра

Комір складається з чотирьох основних елементів (нижній, два бічні і верхній елементи). Нижній елемент коміра має приклеєну з внутрішньої сторони пластичну масу для склеювання коміра з даховим покриттям, що забезпечує щільність з'єднання. В версії коміра EZW-P і EHW-P комір завершується еластичним фартухом. Ці коміри виготовляються з системою дренажу, ринви призначені для відводу конденсату водяної пари з плівки первинного перекриття поза вікно, а бічні ущільнюючі клини забезпечують захист від задування пилу, листя і снігу.

Kołnierze do wyłazów termoizolacyjnych ESW, EZW-P, EHW-P, ELW, EGW,EFE

 

 

Елементи коміра

1 — нижній елемент коміра EZW-P з еластичним фартухом довжиною 165 мм
2 — бічні елементи
3 — верхній елемент коміра
4 — металеві пластини
5 — рівчики для відводу води
6 — ущільнюючі клини