Односімейний будинок з кімнатами висотою до самого даху

Поблизу міста Познань, у містечку Лусово, збудували будинок з доволі нетиповою формою. Вона зумовлена зокрема і формою ділянки, на якій розташована ця споруда. Власники хотіли збудувати домівку, котра буде відповідати їхньому характеру і потребам та водночас цікаво інтегруватися з околицею. Таке рішення помітили в Об’єднанні польських архітекторів (SARP) та відзначили престижною премією у номінації «Односімейний житловий будинок» у 2019 році.

Відкритий простір вдома

Стіни, підлога та стеля тут у світлих тонах. Це створює враження динамічності та яскравості. Крім того, відритий простір та великі засклені площі забезпечують хороше освітлення всередині.


Односімейний будинок з кімнатами висотою до самого даху

«Інвестори, перебуваючи у вітальні, хотіли зберегти зоровий контакт з дітьми, що граються нагорі. І навпаки, вони хотіли бачити з другого поверху, що відбувається внизу. Так і з’явилася ідея збудувати верхній поверх у вигляді антресолі, що підвішена посеред будинку. Незважаючи на те, що у будинку є всього три спальні, ванна кімната та гардероб відчуття недостатньої кількості місця не виникає. Висота усіх кімнат простягається до самого даху. Таке рішення автоматично покращило освітлення всього будинку. Тим паче, що в даху замонтовані дахові вікна FAKRO. Вони освітлюють центральну частину будинку, куди не потрапляє світло крізь вертикальні вікна. Крім того, маркізи AMZ Z-Wave допомагають регулювати клімат у приміщенні», - прокоментував Бартломєй Байон з дизайнерської студії PL.architekci.

Вікна, встановлені в даху, ефективно освітлюють простір всередині. Природне світло стимулює та покращує настрій. А блакитне небо, яке видно через ці вікна, наповнює будинок позитивною енергією.

Винятковий комфорт проживання

У спекотні дні інтенсивне сонячне світло може занадто сильно нагрівати кімнати. Маркізи AMZ Z-Wave з дистанційним управлінням, котрі замонтували ззовні на дахових вікнах, захищають мешканців від цього. Вони затримують спеку назовні, але при цьому пропускають до середини денне світло.

Ті та інші рішення у підсумку створили комфортний та сучасний дім. Тож власники та їх діти проживають у оселі своїх мрій.


Односімейний будинок з кімнатами висотою до самого даху

 

Інформація

Розташування:

Польща, Лусово

Об'єкт: Односімейний будинок LUS_4
Архітектурне бюро: PL.architekci
Товари FAKRO:

2 x невідкривальні вікна FNP P2 140 x 160
2 x маркіза AMZ Z-Wave 140 x 160

Час завершення об'єкту: 2016 - 2019