Штора ARF DreamWorks - FAKRO

Штора ARF

Вікна з казковою атмосферою...

Штори ARF з мотивами популярних казок є ідеальним рішенням для дитячих мансардних кімнат. Монтуючи їх на дахових вікнах, отримуємо усі переваги стандартних штор ARF, а також винятковий елемент декору інтер'єру. Штори з улюбленими героями творять фантастичний дизайн дитячого простору, в якому діти будуть відмінно себе почувати  як під час навчання, так і під час гри, а посмішка не буде зникати з їхнього обличчя.

Штора ARF

Штора ARFДитяча кімната є особливим місцем в кожному домі, яка заслуговує на виняткову увагу і, окрім функціональності, насамперед повинна бути до вподоби своїм найменшим господарям. Штори дозволяють досягнути гармонії в будь-якому інтер'єрі, захищаючи приміщення від надмірного нагрівання, і створюючи для дітей комфортні умови як для навчання, так і для гри. Навіть похмура, дощова погода не лякатиме дитину, адже заслонене вікно буде створювати приємну атмосферу. Прибирання кімнати може стати захоплюючим заняттям, адже казкові герої будуть їм в цьому допомагати!

З думкою про наймолодших ми створили унікальну колекцію штор DreamWorks&Fakro. Персонажі з мультфільмів „Тролі”,
„ Як приборкати дракона”, „Панда Кунг Фу”, „ Пінгвіни Мадагаскару ”
дарують можливість  дітям запросити до своєї кімнати улюбленого героя, створюючи казкову атмосферу та викликаючи усмішку на обличчі дітей.

Штора ARF добре захищає від сонячного світла, забезпечує затемнення приміщення. Завдяки її застосуванню навіть у сонячні дні на мансарді може запанувати приємна темрява, коли Ви потребуєте відпочинку.

Виготовлена з елегантного декоративного матеріалу, який не пропускає світла. Обладнана боковими направляючими, які дозволяють зафіксувати штору в будь-якій позиції та затемнити приміщення.

Характеристика

  • можливість регулювання кількості надходження світла  до повного затемнення;
  • частковий захист від теплових променів (для захисту від спеки потрібно застосовувати зовнішню маркізу);
  • можливість фіксувати штору у будь-якій позиції;
  • обмеження втрат тепла в опалювальний період;
  • захист від ультрафіолетових променів;
  • забезпечення приватності при повністю опущеній штор;
  • простий догляд.

 

КЕРУВАННЯ

  • штора ARF обслуговується вручну (для обслуговування високо замонтованої штори служить універсальний стержень ZST).
Штора ARF DreamWorks - FAKRO

DreamWorks Dragons © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved. DreamWorks Kung Fu Panda © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved. DreamWorks Kung Fu Panda 3 © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved. DreamWorks Penguins of Madagascar © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved. DreamWorks Trolls © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved.

Фото представлені в ілюстративних цілях. Кольори та візерунки можуть відрізнятись від фактичних.

Цінник з розмірами

Цінник з розмірамиЦінник PDF       

 

 

Інструкції

Інструкції

Інструкція монтажу:

Інструкції Відео-інструкція монтажу
Інструкції

Інструкція експлуатації:

Інструкції Каталоги