Штора ARF DreamWorks - FAKRO

Штора ARF DreamWorks

Штора ARF DreamWorks з мотивами популярних мультфільмів - це ідеальне рішення для дитячої кімнати на піддашшю.  Монтуючи їх на дахових вікнах, отримуємо усі переваги стандартних штор ARF, а також винятковий елемент декору інтер'єру. Штори з улюбленими героями творять фантастичний дизайн дитячого простору, в якому діти будуть відмінно себе почувати  як під час навчання, так і під час гри, а посмішка не буде зникати з їхнього обличчя.

Дитяча кімната є особливим місцем в кожному домі, яка заслуговує на виняткову увагу і, окрім функціональності, насамперед повинна бути до вподоби своїм найменшим господарям. Штори дозволяють досягнути гармонії в будь-якому інтер'єрі, захищаючи приміщення від надмірного нагрівання, і створюючи для дітей комфортні умови як для навчання, так і для гри. Навіть похмура, дощова погода не лякатиме дитину, адже заслонене вікно буде створювати приємну атмосферу. Прибирання кімнати може стати захоплюючим заняттям, адже казкові герої будуть їм в цьому допомагати!

Штора ARF DreamWorks

З думкою про наймолодших ми створили унікальну колекцію штор DreamWorks&Fakro. Персонажі з мультфільмів „Тролі”, „ Як приборкати дракона”, „Панда Кунг Фу”, „ Пінгвіни Мадагаскару ” дарують можливість  дітям запросити до своєї кімнати улюбленого героя, створюючи казкову атмосферу та викликаючи усмішку на обличчі дітей.

Штора ARF добре захищає від сонячного світла, забезпечує затемнення приміщення. Завдяки її застосуванню навіть у сонячні дні на мансарді може запанувати приємна темрява, коли Ви потребуєте відпочинку.

Виготовлена з елегантного декоративного матеріалу, який не пропускає світла. Обладнана боковими направляючими, які дозволяють зафіксувати штору в будь-якій позиції та затемнити приміщення.

 

Характеристика

  • можливість регулювання кількості надходження світла аж до повного затемнення,
  • частковий захист від нагрівання (для захисту від надмірного нагрівання необхідно застосовувати зовнішню маркізу),
  • можливість зафіксувати штору в будь-якій позиції завдяки направляючим,
  • обмеження втрат тепла в опалювальний період,
  • захист від ультрафіолетового випромінювання,
  • забезпечення приватності мешканців при повністю заслоненій шторі,
  • простий догляд.

 

Керування

  • штора ARF обслуговується вручну (для обслуговування високо замонтованих штор необхідно використовувати універсальний стержень ZST).

 

Зразки штор ARF DreamWorks

Зразки штор ARF DreamWorksЗразки штор ARF DreamWorks

DreamWorks Dragons © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved. DreamWorks Kung Fu Panda © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved. DreamWorks Kung Fu Panda 3 © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved. DreamWorks Penguins of Madagascar © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved. DreamWorks Trolls © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved.

Фото представлені в ілюстративних цілях. Кольори та візерунки можуть відрізнятись від фактичних.

 

Інструкції та підтримка

  Інструкція монтажу:

  Інструкція по експлуатації:

 ​ВІдео-інструкції монтажу:

 ​Підтримка: