Характеристика зовнішніх аксесуарів до дахових вікон - FAKRO

Зовнішні аксесуари

Захисти себе від спеки...

 

Які аксесуари найкраще захищають від нагрівання приміщення?
Згідно з нормами DIN 5034-1 захищати приміщення від надмірного нагрівання слід за допомогою не внутрішніх, а зовнішніх аксесуарів (маркіз, ролокасет).

Компанія FAKRO, дбаючи про вдосконалення своїх товарів, та про комфорт клієнтів, аналізує ефективність захисту від нагрівання за допомогою різних засобів. Для цього було використано вісім однакових дослідних приміщень, з однаковим розміщенням щодо сонячних променів, і однаковими даховими вікнами. Дослідження здійснювалось при зачинених вікнах. Температуру вимірювали у кількох точках на висоті один метр від підлоги. На вікнах були встановлені різні аксесуари. Результати досліджень представлені на графіку.

Зовнішні аксесуари

Преставлені результати досліджень свідчать, що зовнішні аксесуари (зовнішня ролокасета та зовнішня маркіза) найкраще захищають від спеки ззовні. Оптимальним захистом від спеки є зовнішня маркіза, беручи до уваги ефективність захисту, ціну і легкість монтажу. Внутрішні аксесуари в обмеженій мірі захищають від спеки, їх головним призначенням є декорування інтер'єру і регулювання кількості світла, яке потрапляє до приміщення.

 

Пропускальність сонячної енергії в %

  • 1- незаслонене вікно g = 61% ( 0,61) згідно норми EN 410
  • 2- вікно з внутрішньою затемняючою шторою g = 37% (0,37) згідно норми EN 13363-1
  • 3- вікно з маркізою (залежно від матеріалу) g = 4-14% (0,04 − 0,14) згідно норми EN 13363-1

Przepuszczalność energii słonecznej

1                                                      2                                                    3

 

Зовнішня маркіза захищає до 8 разів ефективніше, ніж внутрішня затемняюча штора.

Зовнішня маркіза разом з внутрішнім аксесуаром, встановлені на одному даховому вікні FAKRO, утворюють поєднання аксесуарів, які забезпечують найвищий комфорт проживання в мансарді, оскільки захищають від спеки, світла, а також декорують інтер'єр.