Charakterystyka membran dachowych

Характеристика покрівельних мембран

Покрівельні мембрани покращують герметичність даху, забезпечують термоізоляцію, завдяки чому є важливим елементом системи утеплення похилого даху. Використання покрівельної мембрани EUROTOP має багато переваг.

 

Найважливіші з них:

Економія енергії

Велика пропускна здатність покрівельної мембрани дозволяє замонтувати її впритул до термоізоляційного матеріалу без необхідності залишати вентиляційну щілину в конструкції даху чи стіни. Це дозволяє використовувати товстий шар утеплення, тим самим заощадити енергію. Мембрана EUROTOP встановлюється безпосередньо на крокви, термоізоляцію чи дощатий настил зеленим кольором з написами назовні.
 

Простий монтаж

Відсутність потреби використовувати вентиляційну щілину над термоізоляцією суттєво полегшує процес монтажу. Простий монтаж мембрани – це економія часу, зниження витрат та зменшення ймовірності виникнення помилок монтажу.

 

Збільшення терміну служби конструкції даху

Завдяки високій паропропускній здатності мембрани випаровується надлишок вологи з термоізоляції, що збільшує термін служби конструкції даху.
 

Здоровий мікроклімат в мансарді

Мембрана захищає горище від попадання під покрівельний матеріал дощу, снігу, вологи та пилу.  Це гарантує, що будь-які витоки – вода з талого снігу чи конденсат, будуть виведені назовні даху і не проникнуть в шари термоізоляції. Мембрана в значній мірі забезпечує сухий і приємний клімат на горищі будинку.

Широкий діапазон застосування

Мембрани, пропоновані FAKRO, мають високу теплостійкість, що означає, що вони можуть бути використані в різних конструкціях даху, навіть у  покритих бляхою дахах.

 

Характеристика покрівельних мембранФірма FAKRO має в своєму асортименті широкий спектр мембран призначений для початкового покриття  даху та захисту термоізоляції від вологи та пилу.

 

Для того, щоб підтримувати найвищі стандарти якості, фірма FAKRO постійно перевіряє найбільш важливі параметри мембран, такі як:

  • міцність на розрив,
  • водонепроникність,
  • довжина та ширина рулонів, граматура.

Це дає гарантію, що продукція, виготовлена під брендом FAKRO, завжди відповідає задекларованим параметрам.

 

 

Система контролю якості

 

Badanie odporności na promieniowanie UV  Badanie wytrzymałości folii na rozerwanie
Випробування на стійкість до УФ-випромінювання   Випробування стійкості мембрани на розрив