Аксесуари для світлових тунелів  - FAKRO

Аксесуари для світлових тунелів

Ущільнюючі коміри до світлових тунелів SLS, SLZ, SLH

Ущільнюючі коміри забезпечують правильний монтаж світлових тунелів в площину даху. Точне виконання дозволяє надійно та щільно поєднати світловий тунель з площиною даху. В асортименті FAKRO є три види ущільнюючих комірів, які дають змогу замонтувати світлові тунелі в більшість дахових покриттів.

 

Ущільнюючий комір SLS

Ущільнюючий комір SLS призначений для поєднання з пласкими покриттями даху, товщиною до 10 мм (2 шари по 5 мм), напр.: руберойд і черепиця.

 

Kołnierz uszczelniający SLS

Ущільнюючий комір SLZ

Ущільнюючий комір SLZ для покриттів з висотою профілю до 45 мм, напр.: черепиця, металочерепиця, металопрофіль.

 

Kołnierz uszczelniający SLZ

 

Ущільнюючий комір SLH

Ущільнюючий комір SLH для покриттів з висотою профілю до 90 мм, напр.: черепиця, високопрофільне покриття

Kołnierz SLH

 

Система для пласких дахів SLP i SFP

Світлові тунелі можна застосовувати і в будинках з пласкими дахами. Часто буває так, що під пласким дахом знаходиться приміщення, в якому немає змоги замонтувати звичайні вертикальні чи дахові вікна. Ідеальним рішенням в такому випадку є монтаж спеціально спроектованої системи для пласких дахів. До її складу входить два елементи: утеплена основа SFP та ущільнюючий комір SLP. Основа SFP виготовлена з оцинкованої листової сталі і утеплена зсередини пінополістиролом.

 

 Утеплена основа SFP та ущільнюючий комір SLP

Світлові тунелі дуже часто монтуються на пласких дахах.  Для їх монтажу потрібно використати спеціальний набір, який складається з двох елементів: утепленої основи SFP та ущільнюючого коміру SLP.

Podstawa ociepleniowa SFP oraz kołnierz SLP

 

 Основа SFP

Основа SFP виготовлена з оцинкованої листової сталі і утеплена зсередини пінополістиролом.

 Podstawa SFP

 

Аксесуари для світлових тунелів

 

Лампа освітлення SLO

Лампа освітлення застосовується як альтернатива освітленню приміщення в темну пору доби. Монтується всередині тунелю. Потужність лампи: max 40В (E27).

 

 

Lampka oświetleniowa SLO

Видовжуючий модуль з гофрованою світловідбиваючою  трубою SLM

Модуль складається із з'єднувальної муфти, частини світловідбиваючої труби довжиною 120 см та монтажної стрічки. Є можливість замовити трубу іншої довжини, кратної 30 см (напр. 60см, 90см, 150см).

 

Zestaw przedłużający giętką rurę światłonośną SLM

Видовжуючий модуль з жорсткою світловідбиваючою трубою SRM

Виготовлений з алюмінію (довжина елементу 61 см) покритий шаром срібла. Світлові тунелі SRT можна видовжити до 12 метрів. Під час інсталяції жорсткої світловідбиваючої труби не потрібно вирізати її, оскільки її конструкція є телескопічною. Для досягнення потрібної довжини потрібно втиснути один елемент в другий.
 

Element przedłużający sztywną rurę SRM

Коліно SRK

Коліно SRK змінює кут труби в діапазоні від 0 - 65°. Для світлового тунелю SRT 550 доступне як опція.

 

Kolanko SRK

Підтягувач SLC

Підтягувач SLC використовується у випадках, коли загальна довжина гофрованої світловідбиваючої труби перевищує 5 м. Підтягувач забирає на себе частину навантаження від ваги світловідбиваючої труби, запобігаючи таким чином можливому відриванню її від ущільнюючого коміра.

 

 

Підтягувач SRC

Підтягувач SRC використовується коли загальна довжина жорсткої світловідбиваючої труби перевищує 4 м. В такому випадку він приймає на себе частину ваги труби.