Kołnierze uszczelniające

Комір для карнизного сполучення EUN/B, EUV/B, EUV-L/B

Опис

Kołnierze do zespolenia kolankowego EUN/B, EUV/B, EUV-L/BКомір EU_/B призначений виключно для нової серії карнизних вікон B_L. Комір забезпечує поєднання дахового вікна будь-якої конструкції, монтованого в площину даху з карнизним вікном встановленим в вертикальну стіну.

Доступні три типи цього коміру для монтажу дахового вікна на три різних глибини в конструкцію даху: N (+ 3 см), V (0) та J (– 3 см) - на індивідуальне замовлення. Стандартна глибина монтажу дахового вікна з застосуванням коміру є V – версія EUV/B.

Комір EUV/B є універсальним і дозволяє монтувати дахове вікно в більшість дахових покриттів (S, Z,H), натомість комір EUV-L/B служить для монтажу вікна в лускоподібних покриттях (2 шари по 5 мм).

Комір EU_/B стандартно пристосований для монтажу одного карнизного сполучення. Виготовляється також і в модульній версії для сполучення вікон в горизонтальну групу.

Карнизний комір вибирається на основі розмірів дахового вікна.
 

Діапазон монтажу:

від 15° до 55° для глибини монтажу V, N;

від 30° до 55° для глибини J.

 

 

Будова коміра

Комір для карнизного сполучення EUV/B складається з ущільнюючого коміра для дахового вікна, з елементів, що з'єднують дахове і вертикальне вікно і з бокових елементів для відведення води довжиною 120 см.

 

Kołnierze do zespolenia kolankowego EUN/B, EUV/B, EUV-L/B

Елементи коміра


1 — комір для дахового вікна (без нижнього елемента);
2 — елементи для сполучення двох вікон;
3 — ущільнююча накладка з алюмінію;
4 — бокові елементи для відведення води;
5 — елементи, які маскують зріз покрівлі;
6 — маскуючий профіль;
7 — утеплюючий пояс з овечої вовни.

Інструкції