Kołnierze uszczelniające

Комір з додатковою термоізоляцією EHV-AT Thermo, EHN-AT Thermo

Опис

Kołnierz z dodatkową termoizolacją EHV-AT Thermo, EHN-AT ThermoНовий універсальний ущільнюючий комір EH_-AT Thermo з додатковою термоізоляцією це досконале системне рішення, яке гарантує щільне та "тепле" сполучення вікна з площиною даху. Ущільнюючий комір EH_-AT Thermo забезпечує утеплення дахових вікон над рівнем лат. Має приклеєний з зворотної сторони утеплюючий матеріал, який щільно прилягає до віконної рами завдяки чому після монтажу створює термоізоляційну раму. Ізоляційний матеріал характеризується дуже хорошими параметрами (дуже добрий показник λ). Нижче рівня лат вікно утеплюється натуральною овечою вовною, яка знаходиться в одному з елементів ізоляційного комплекту XDP. Комір Thermo термоізолює вікно, значно покращує коефіцієнт теплопередачі, навіть до 15%, в залежності від типу вікна. Обмежує ризик виникнення містків холоду і втрат тепла.

Призначений для всіх дахових вікон, як  дерев'яних, так і металопластикових. Комір Thermo стандартно розрахований для монтажу одного вікна в площину даху. Але також виготовляється в модульній версії для поєднання вікон по горизонталі, вертикалі та блочно. Монтується на глибину V (0), а діапазон монтажу від 15° до 90°.

Przekrój kołnierza z materiałem docieplającymПереріз коміра з утеплюючим матеріалом

Комір Thermo є універсальним, тому його можна використовувати для всіх видів покрівельних матеріалів: EHV-AT Thermo – для покрівельних матеріалів з висотою профілю до 90 мм, а EHN-AT Thermo – для покрівельних матеріалів з висотою профілю до 120 мм. 

 

Будова коміра

EH_-AT Thermo – це універсальний ущільнюючий комір, який можна застосовувати для більшості покрівельних матеріалів. Комір ширший від стандартного на 22 мм і складається з чотирьох  основних елементiв (нижні, два бічні та верхній) з приклеєним утеплюючим матеріалом. Пакет включає в себе бічні профілі відповідної ширини, які накривають вікно зверху. Нижній елемент коміра має довгий широкий алюмінієво-пластиковий фартух. З внутрішньої сторони має пластичну масу, яка забезпечує приклеювання коміра до покрівельного матеріалу. На комірі є фабрично приклеєні ущільнюючі клини, які забезпечують захист від задування пилу, листя і снігу. Він також обладнаний елементами призначеними для відводу конденсату водяної пари з плівки первинного перекриття поза вікно.

 

Schemat kołnierza z dodatkową termoizolacją EHV-AT Thermo, EHN-AT Thermo

елементи коміри

1 — верхній елемент коміра з утеплюючим матеріалом
2 — нижній елемент коміра з утеплюючим матеріалом і еластичним фартухом
3 — бічні елементи коміра з утеплюючим матеріалом і ущільнюючими клинами
4 — ринва для відведення води
5 — гачки
6 — профіль для фіксації черепиці

Цінник з розмірами

Цінник з розмірамиЦінник PDF

Інструкції