Реалізовані проекти - FAKRO

Реалізовані проекти

Житловий комплекс з даховими вікнами FAKRO
2019-09-17

НОВИЙ ВЕРДОН | ПОЛЬЩА   

Новий проект житлового комплексу Новий Вердон, що у Руді Сілезькій, став справжнім ковтком свіжого повітря. Він ефективно поєднує у собі на перший погляд непоєднувані характеритистики. 

більше

Бутіковий, сільський гостьовий будинок
2019-08-20

VILLALBA DE RIOJA | ІСПАНІЯ   

Лише уявіть собі - Ви прогулюєтесь вузькими вуличками Іспанії, минаючи столітні кам'яні будинки, а глянувши трохи вдалину, перед Вами відкривається вид на виноградники...саме в такому місці, в провінції La Rioja серед інших будинків вирізняється Палац графів Цірак. Субтильне поєднання сучасності з традиційністю палацу 18 століття. Особливої атмосферності приміщенням на піддашші додає природне світло, яке проникає крізь дахові вікна компанії FAKRO. 

більше

WikiHouse в Альмере
2019-08-07

АЛЬМЕРЕ | НІДЕРЛАНДИ

WikiHouse – це концепція, яка функціонує на будівельному ринку сімейних будинків вже деякий час.  На сьогодні цей проект викликає зацікавлення в багатьох країнах Європи. Одним із прикладів є об’єкт в м. Альмере, який розташований в Нідерландах.

більше

Амбітна реновація на каліфорнійському побережжі
2019-07-17

БОЛІНАС | США

Був звичайний дощовий день 2008 року, коли сьогоднійшній власник відкрив для себе будинок в тихому, віддаленому від густо забудованого Сан-Франциско, місці.  Будинок був в жвлюгідному стані, але достатньо було озирнутись, щоб помітити унікальність його розташування. 

більше

Бездоганна стилізація з вікнами FAKRO
2019-06-06

ГЛІВІЦЕ | ПОЛЬЩА

Після модернізації вілла Неймана в Глівіцах розкрила своє нове обличчя, при цьому зберігши історичний характер.  Особливе враження справляє білий колір, яким покриті всі елементи будівлі. Застосовані рішення при модернізації вілли забезпечили їй бездоганний вигляд, від якого перехоплює дух.

більше

Діти потребують простору, наповненого природним світлом
2019-05-17

ЕДЕ | НІДЕРЛАНДИ

...або метаморфоза військової казарми в дитячий садочок

Військові казарми міста Еде, яке знаходиться в центрі Нідерланд, були перероблені на багатофункціональну будівлю. Передня її частина перероблена під житловий будинок та дитячий садочок. Завдяки застосуванню сполучень дахових вікон інтерєр будинку наповнений великою кількістю природного світла. 

більше

Нестандартні дахові вікна в елегантній віллі
2019-05-10

БЛАРІКУМ | ГОЛАНДІЯ

Верхній поверх сучасної вілли заповнили природним світлом. Завдяки великим скляним поверхням її мешканці можуть насолоджуватись видом на мальовниче нідерландське містечко Бларікум, що розташоване у провінції Північної Голандії. 

більше

Архітектор малює світлом завдяки даховим вікнам FAKRO
2019-03-27

БРЮССЕЛЬ | БЕЛЬГІЯ

В історичному центрі Брюсселя запроектовано новий штаб Найвищої Ради аудіовізуальної Валлонії. Трансформація існуючої будівлі дала можливість використати сучасні та естетично досконалі рішень.

більше

Розширення і модернізація віденської кам'яниці
2019-02-18

ВІДЕНЬ| АВСТРІЯ

У самому центрі Відня розташована камяниця, яка була повністю перебудована із збереженням свого позачасового характеру. Завдяки сміливим рішенням досягнуто збільшення житлової площі. Піддашшя будівлі освітлено виготовленими на індивідуальне замовлення даховими вікнами. 

більше

Вікна FAKRO освітлюють простір для розвитку
2019-01-24

КАТОВІЦЕ | ПОЛЬЩА

Відділення радіо та телебачення Сілезького університету в м. Катовіце завдяки даховим вікнам FAKRO наповнене великою кількістю природного світла. Це додає кожному його відвідувачу більше життєвої сили та позитивної енергії. Застосовані рішення створюють особливу атмосферу всередині будівлі, яку не хочеться залишати. 

більше

Метаморфоза домашньої бібліотеки на піддашші
2018-11-14

МОСКВА | РОСІЯ

Слабоосвітлена домашня бібліотека в індивідуальному будинку зазнала цілковитої трансформаціїю. Тепер це світлий простір, наповнений природним світлом, який отримали після встановлення семи дахових вікон FAKRO. Любителі книг можуть сповна насолодитись читанням.

 

більше

600 нестандартних дахових вікон FAKRO
2018-10-24

ВІДЕНЬ | АВСТРІЯ

Монументальний житловий комплекс Goethehof - один із наймасштабніших прикладів комунального будівництва у Відні. Компанія FAKRO надала понад 600 дахових вікон, забезпечивши доступ природного світла до 128 квартир.

більше

Дахові вікна FAKRO у палаці Бжезно
2018-10-08

БЖЕЗНО | ПОЛЬЩА

Вікна FAKRO у палаці Бжезно, памятці архітектури 19-століття. Вид на двохсотрічний парк.

Палац Бжезно розміщений поблизу міста Вроцлав. Він зачаровує красою архітектури та краєвидом, що розгортається довкола. Палацовий комплекс включає готель, конференц-зал, ресторан, 18-ти лункове гольф-поле, а також SPA - центр з оздоровчими процедурами.

більше

Дахові вікна FAKRO в пастуховій хатині
2018-09-27

ПІВОСТРІВ СТИЛЬЧИН | ПОЛЬЩА

Південь Польщі  - це захоплюючі дух гірські краєвиди, розбавлені численними річками, які простягаються через ліси та луги. В одному із таких мальовничих місць можемо наткнутись на пастухову хатину – будинок, збудований біля Чортшинського озера, який вражає своєю формою та гармонійним поєднанням традиційності та сучасності. Комплексний архітектурний та інтер’єрний дизайн створений проектною групою HOLA, яка отримала за цей проект престижну премію Red Dot Award 2018.

більше