Реалізовані проекти - FAKRO

Реалізовані проекти

Розширення і модернізація віденської кам'яниці
2019-02-18

ВІДЕНЬ| АВСТРІЯ

У самому центрі Відня розташована камяниця, яка була повністю перебудована із збереженням свого позачасового характеру. Завдяки сміливим рішенням досягнуто збільшення житлової площі. Піддашшя будівлі освітлено виготовленими на індивідуальне замовлення даховими вікнами. 

більше

Вікна FAKRO освітлюють простір для розвитку
2019-01-24

КАТОВІЦЕ | ПОЛЬЩА

Відділення радіо та телебачення Сілезького університету в м. Катовіце завдяки даховим вікнам FAKRO наповнене великою кількістю природного світла. Це додає кожному його відвідувачу більше життєвої сили та позитивної енергії. Застосовані рішення створюють особливу атмосферу всередині будівлі, яку не хочеться залишати. 

більше

Метаморфоза домашньої бібліотеки на піддашші
2018-11-14

МОСКВА | РОСІЯ

Слабоосвітлена домашня бібліотека в індивідуальному будинку зазнала цілковитої трансформаціїю. Тепер це світлий простір, наповнений природним світлом, який отримали після встановлення семи дахових вікон FAKRO. Любителі книг можуть сповна насолодитись читанням.

 

більше

600 нестандартних дахових вікон FAKRO
2018-10-24

ВІДЕНЬ | АВСТРІЯ

Монументальний житловий комплекс Goethehof - один із наймасштабніших прикладів комунального будівництва у Відні. Компанія FAKRO надала понад 600 дахових вікон, забезпечивши доступ природного світла до 128 квартир.

більше

Дахові вікна FAKRO у палаці Бжезно
2018-10-08

БЖЕЗНО | ПОЛЬЩА

Вікна FAKRO у палаці Бжезно, памятці архітектури 19-століття. Вид на двохсотрічний парк.

Палац Бжезно розміщений поблизу міста Вроцлав. Він зачаровує красою архітектури та краєвидом, що розгортається довкола. Палацовий комплекс включає готель, конференц-зал, ресторан, 18-ти лункове гольф-поле, а також SPA - центр з оздоровчими процедурами.

більше

Дахові вікна FAKRO в пастуховій хатині
2018-09-27

ПІВОСТРІВ СТИЛЬЧИН | ПОЛЬЩА

Південь Польщі  - це захоплюючі дух гірські краєвиди, розбавлені численними річками, які простягаються через ліси та луги. В одному із таких мальовничих місць можемо наткнутись на пастухову хатину – будинок, збудований біля Чортшинського озера, який вражає своєю формою та гармонійним поєднанням традиційності та сучасності. Комплексний архітектурний та інтер’єрний дизайн створений проектною групою HOLA, яка отримала за цей проект престижну премію Red Dot Award 2018.

більше