Usługi serwisowe FAKRO

Питання і відповіді - сервіс


Дахові вікна вибирають в залежності від:

  • площі засклення і виду приміщення;
  • кута нахилу даху;
  • відстані між крокввами.

Підібрати величину і кількість вікон допоможе наш калькуляторDobór okna dachowego

 


Рекомендована висота монтажу вікон ФАКРО - 120 см від підлоги. Однак, слід однак пам'ятати, що чим вище від підлоги буде замонтоване вікно, тим краще освітлення приміщення. Тому ручка у  вікнах ФАКРО розміщена внизу для зручного користування вікном.

В приміщеннях з підвищеною вологістю повітря, таких як кухня чи ванна кімната застосовується вікно FTP-V. Вікно має поліуретанове покриття, яке забезпечує підвищену вологостійкість. Або ж вікно PTP, виготовлене з ПВХ. 

Незамінним елементом, який забезпечує поєднання вікна з даховим покриттям є ущільнюючий комір. Це спеціально сконструйована система елементів, яка забезпечує міцне і щільне поєднання вікна з площиною даху.

Всі аксесуари для дахових вікон виробництва фірми FAKRO (як зовнішні так i внутрішні), можна монтувати після закінчення всіх робіт на піддашші і немає необхідності монтувати їх одночасно з вікном.

Інформацію про тип і розмір вікна можна знайти на табличці, яка міститься в верхньому правому кутку рами. Ця табличка містить інформацію не лише про тип і розмір вікна, але також код, який дає можливість визначити, наприклад, дату виготовлення вікна. 

Гарантійний талон доступний в пунктах продажу і видається на вимогу клієнта. Його можна також завантажити з сайту FAKRO.

Поради щодо догляду:

  • раз на декілька років завіси необхідно змащувати пластичним мастилом;
  • у випадку покриття акриловим лаком, необхідно поновлювати покриття кожні 2-5 років в залежності від умов експлуатації;
  • хоча б раз у рік рекомендується очищати комір вікна від листя та іншого бруду для правильного відведення дощової води.
Lakierowanie okien dachowych Smarowanie zawiasów w oknach dachowych Usuwanie liści z kołnierza