Klasy okien dachowych

Класи дахових вікон

Дахові вікна візуально дуже подібні, проте відрізняються між собою багатьма чинниками. Різниця не лише в термоізоляційних та акустичних показниках. Важливе значення мають конструкція вікна, різного роду системи безпеки та термоізоляції, вид склопакету та додаткова комплектація. Саме ці елементи визначають комфорт користування даховими вікнами на піддашші. З метою простішої ідентифікації, дахові вікна FAKRO були поділені на три класи: STANDARD, PROFI i LUX.

 

STANDARD Продукти цього класу виконують основні функції покладені на мансардні вікна. Добре освітлюють приміщення природним світлом, забезпечують провітрювання мансарди та  вигляд назовні. Мають хороші термоізоляційні та акустичні параметри та високу якість, якою характеризуються всі продукти FAKRO. Широко використовуються в будівництві, а за ціною відносяться до економ-групи.
 
PROFI

Кращі параметри та функціональність характеризують вікна типу PROFI. Більша економія теплової енергії та можливість ефективно та оптимально провітрювати приміщення – це лише вибрані якості, притаманні цим товарам. Вікна PROFI – це висока якість за конкурентну ціну.
 

LUX Найвища якість та виняткова функціональність товарів. Дахові вікна цього класу мають унікальні рішення, які  вирізняють їх на світовому ринку. Багато з цих рішень запатентовані і мають значний вплив на функціональність і комфорт у користуванні даховими вікнами. Завдяки найкращим показникам термоізоляційності, високому рівню безпеки, естетичності і легкому обслуговуванню ці товари потрапляють до найвищого класу, відповідаючи очікуванням найвимогливіших клієнтів. Вікна класу LUX – це унікальні, інноваційні товари, яких не пропонують інші виробники.