Nawiewniki

Вентиляційні щілини

Завжди свіже повітря в мансарді. З огляду на щільність вікон і дверей в сучасному будівництві можуть з'явитися проблеми з правильною вентиляцією, що може спричинити явище конденсації водяної пари в приміщенні. З метою обмеження цього явища у вікнах FAKRO  використовуються вентиляційні щілини різних типів.
 

Automatyczny nawiewnik V40P

Автоматична вентиляційна щілина V40P
з продуктивністю до 49 м3/год при різниці тисків 10 Па залежно від ширини вікна. Завдяки автоматичному регулюванню розміру каналу забезпечує доступ оптимальної кількості повітря в приміщення для здорового мікроклімату в мансарді та економії теплової енергії.

Wydajny nawiewnik V35 Ефективна вентиляційна щілина V35
- має ручне регулювання потоку повітря. Повністю відкрита щілина забезпечує доступ повітря в кількості до 41 м3/год при різниці тисків 10 Па залежно від ширини вікна. Завдяки збільшеній продуктивності вологість повітря в приміщенні суттєво знижується, а завдяки цьому зменшується ефект конденсації повітря.
Nawiewnik V22 Вентиляційна щілина V10
- має ручне регулювання потоку повітря. Повністю відкрита щілина забезпечує доступ повітря в кількості до 9 м3/год при різниці тисків 10 Па залежно від ширини вікна. Вентиляційна щілина V10 повинна використовуватися виключно в приміщеннях зі справною гравітаційною вентиляцією.