Okna do płaskich dachów

Вікна для пласких дахів

Сучасні матеріали та зміна технологій будівництва дають змогу будувати будинки з пласкими дахами. В будинках такого типу часто бувають приміщення, в яких немає можливості замонтувати вертикальні вікна.

Пласкі дахи - спосіб освітлення

Вікна для пласких дахівTYP F                                                          

Вікна для пласких дахівTYP C

Вікна для пласких дахівEF_

Вікна для пласких дахівEFR

В будинках з пласкими дахами часто бувають приміщення, в яких немає можливості використати стандартні вертикальні вікна. В кожному приміщенні повинно знаходитись джерело природного освітлення, щоб почуватися в ньому комфортно. Ідеальним рішенням в такому випадку буде монтаж спеціально запроектованих виробів для пласких дахів.

 

 

Серед запропонованих рішень знайдемо вікна для пласких дахів FAKRO типу F і типу C, Систему для Пласких Дахів EF_ чи Двосхилу Систему для Пласких Дахів EFR.

 

Рішення для пласких дахів дають можливість освітити природним світлом приміщення, провітрити приміщення та містять в собі високу функціональність та досконалі термоізоляційні параметри. Сьогодні кожне приміщення під пласким дахом може бути тепле та повне природного світла.

Характеристика

 • Вікна для плаского даху FAKRO освітлюють природним світлом інтер'єр та дають можливість провітрювати приміщення.
 • Сьогодні кожне приміщення під пласким дахом може бути теплим та повним природного освітлення.
 • В кожному приміщенні повинно бути джерело природного світла для того, щоб почуватися комфортно.
 • Ідеальним рішенням в таких випадках є монтаж спеціально запроектованих вікон для пласких дахів.

 

Будова вікна

Budowa okna do dachów płaskich

 • коробка вікна для пласких дахів виконана з багатокамерного профілю ПВХ, який виготовляється в процесі рециклінгу;
 • внутрішня частина коробки – біла (RAL 9010). Профіль ПВХ виготовляється без використання свинцю;
 • матеріал, з якого виготовлений профіль, стійкий до дії кислот і вологи, тому може використовуватись в будь-яких приміщеннях;
 • всередині профіль заповнений термоізоляційним матеріалом, що додатково покращує параметри продукту;
 • додаткові профілі, які притискають покриття під куполом рами, полегшують поєднання куполу з покрівельним матеріалом.

 

 

Двигун у вікнах, які відкриваються з допомогою електроуправління, розміщений в рамі, що обмежує вплив атмосферних чинників(дощ, сніг). Це позитивно впливає на довговічність двигуна і елементів керування, збільшуючи їх безаварійність.

Siłownik w oknach do dachów płaskich

У версії з електроуправлінням вікна (тип F і тип С) обладнані датчиком дощу, який автоматично зачиняє вікно під час опадів.

Detektor deszczu w oknach do dachów płaskich

Основні переваги вікон для пласких дахів:

 • Висока енергоощадність

Вікно типу С (з склопакетом і полікарбонатною кришкою) - завдяки своїй будові вікна FAKRO для пласких дахів гарантують дуже хороші термоізоляційні параметри. Вікно DEC U8 з трикамерним склопакетом U8 має коефіцієнт U=0,55 Вт/м²С згідно норми EN 1873 (для розміру 120х120см). Це дуже хороший показник  для цілого вікна: коробки разом з рамою і полікарбонатною кришкою.

 

Вікно типу F (з інноваційним склопакетом) - доступне з трикамерним пасивним склопакетом DU8. Коефіцієнт для такого вікна U=0,76 Вт/м²С згідно норми EN 12567-2, що дозволяє використовувати його в енергозберігаючих і пасивних будинках.

 

 • Доступні розміри

Крім стандартних розмірів вікна типу F можуть бути виготовлені в довільному розмірі. На даний час значно підвищились норми щодо термоізоляційних властивостей світлових конструкцій, старі конструкції їм вже не відповідають. Можливість виготовлення вікна типу F конкретного, часто нестандартного розміру, дозволяє замінити старі конструкції і підвищити термоізоляцію цілого будинку.

 

 • Зелені дахи

Вікно може бути  замонтоване на додатковій підставці висотою 15см, яка дає можливість підняти вікно, тим самим уможливлює його монтаж, наприклад, на зеленому даху.

 
 •  Велика кількість природного світла

Завданням вікна є подача природного світла до приміщень під пласким дахом. Вікна для пласких дахів мають до 16% більшу поверхню засклення в порівнянні з конкурентними рішеннями.