Niestandardowe okna dachowe

Нестандартні вікна

Okno kolebkowe

Дугове вікно

Дугове вікно – це спеціальна конструкція вікна з вигнутими у формі дуги віконної коробки, рами та склопакета. Крім того форма алюмінієвих елементів спеціально адаптована до форми вікна. Дугове вікно має обертальний механізм відкривання з ручкою в нижній частині рами. Дугове вікно є нестандартним і виготовляється на індивідуальне замовлення клієнта.

 

Okno ze szprosem

Вікно-ретро

Вікно-ретро FAKRO призначене для старовинних або стилізованих під старовину будинків. Його характерною ознакою є вертикальна планка посередині рами, а також чорний колір металевих елементів та коміру, наближений до RAL 9005, який був спеціально підібраний для традиційного будівництва. Використовуючи вікна-ретро FAKRO, можна одночасно поєднати старовинний характер будівлі ззовні та сучасний інтер'єр. Вікна-ретро мають всі переваги дахових вікон FAKRO. Виготовляються в стандартних розмірах, в наступних моделях: вікно-ретро обертальне, вікно-ретро відхильно-обертальне, вікно-ретро-вилаз термоізольоване.

Niestandardowe kształty

Вікна нестандартних форм та розмірів

Вікна FAKRO можуть мати будь-яку форму відповідно до побажань клієнта. Склопакет, що входить в конструкцію вікна, складається з зовнішнього гартованого скла та внутрішнього – гартованого з низькоемісійним покриттям 4H–16–4HT. Вікна цього типу виготовляються лише в версії невідкривній. Подаючи замовлення на виготовлення нестандартного вікна, потрібно вказати кут нахилу і вид покриття даху, довжини сторін та внутрішні кути вікна. Також потрібно зазначити чи вікно поодиноке, чи буде поєднане з іншими вікнами.

Niestandardowe oblachowanie

Нестандартне покриття

Зовнішні елементи вікна та ущільнюючий комір можуть бути виготовлені не лише з алюмінію, а також, за побажанням клієнта, з листів міді CU або титано-цинкових листів TC.