Kołnierze uszczelniające

Ущільнюючий комір ESV DUO, EZV-A DUO

Опис

Kołnierz uszczelniający ESV DUO, EZV-A DUOУщільнюючий комір DUO – це спеціальний комір, який дозволяє поєднувати горизонтально два дахових вікна при використанні допоміжної крокви XR_. Комір E_V 18 DUO дає змогу монтувати вікна з мінімальною відстанню між ними (18 мм) в горизонтальному сполученні допоміжною кроквою XR_18. При застосуванні зовнішньої ролокасети потрібно використати комір E_V 40 DUO, в якому відстань між вікнами становить 40 мм. Для з'єднання вікон зсередини застосовується допоміжна кроква XR_40.
Ущільнюючий комір DUO в верхній і нижній частині має один спільний елемент, який поєднує два вікна – елементи складають одне ціле. Виготовляється в версії, як для пласких покрівельних матеріалів – ESV DUO так, і для профільних – EZV-A DUO.
В асортименті також є допоміжна кроква XR_100, яка дозволяє монтувати вікна на відстані 100 мм. При такому сполученні застосовується стандартна модульна система сполучень, яка складається з, наприклад, KSV-1 і KSV-3 або KZV-P-1 і KZV-P-3. Вона обирається в залежності від наявного дахового покриття.

 

 

Будова коміра

Комір складається з чотирьох основних елементів (спільний верхній елемент, який з'єднує два вікна, два бічні і спільний нижній елемент для двох вікон). Нижній елемент коміра закінчується еластичним фартухом та має приклеєну з внутрішньої сторони пластичну масу для приклеювання коміра до дахового покриття, чим забезпечується щільність з'єднання. Комір EZV DUO має фабрично приклеєні ущільнюючі клини, які захищають від задування пилу, листя і снігу. Також обладнаний елементами для відведення конденсату водяної пари з плівки первинного перекриття поза вікно.

 

 

Schemat kołnierza uszczelniającego ESV DUO, EZV-A DUO

Елементи коміра


1 – верхній елемент коміра для сполучень
2 – нижній елемент коміра для сполучень з еластичним фартухом
3 – бічні елементи коміра для сполучення з ущільнюючими клинами
4 – верхній елемет для відводу води
5 – профіль, що з'єднує вікна
6 – профіль, що фіксує черепицю