Rodzaje okien dachowych

Вибір типу вікна

Обертальні вікна

 Вікна з підвищеною віссю обертання

Вікна з підвищеною віссю обертання та нижнім досвітленням

Okna obrotowe  Okno o podwyższonej osi obrotu Okno o podwyższonej osi obrotu z naświetlem dolnym

Обертальні вікна - це найпопулярніший вид дахових вікон. Вони забезпечують освітлення і провітрювання приміщення. Відчиняються тільки способом обертання, обертаються на 180° для зручного миття вікна, а також для обслуговування зовнішньої маркізи. Обертальні вікна можуть бути обладнані внутрішніми і зовнішніми аксесуарами.

 

 

 

 

 

 

Вісь обертання розміщена вище половини висоти вікна, тому навіть висока людина може вільно підійти до відчиненого вікна. Вікно забезпечує дуже добре освітлення і провітрювання та широкий вид назовні. Єдині дахові вікна на ринку, які при встановленні в дах з кутом нахилу 39-43° відповідають умовам норми DIN 5034-1 відповідно до яких нижній край вікна повинен бути нижче, ніж 95 см, верхній – на висоті мін. 220 см від підлоги. Вікна з підвищеною віссю обертання відкриваються обертально і блокуються при куті повороту 160°.  Вікна можуть бути обладнані внутрішніми і зовнішніми аксесуарами.

В одній коробці вікна FDY-V розміщені дві рами. Верхня рама відкривається обертально, а вісь повороту знаходиться вище половини висоти вікна. Нижня рама не відкривається і оснащена безпечним ламінованим склопакетом. Вікно заміняє традиційне вертикальне сполучення, забезпечуючи відмінне освітлення і провітрювання та широкий вид назовні. Єдині дахові вікна на ринку, які при монтажі в дах з кутом нахилу 39˚- 43˚ відповідають вимогам норми DIN 5034-1 відповідно до якої нижній край вікна повинен бути на висоті до 95 см, а верхній край вікна мінімум на висоті 220 см від підлоги. Верхня рама  відчиняється обертально і блокується при куті повороту 160°.  Вікно може бути обладнані внутрішніми і зовнішніми аксесуарами.

Okna obrotowe

Okno o podwyższonej osi obrotu

Okno o podwyższonej osi obrotu z naświetlem dolnym

 

Відхильно-обертальні вікна

 

Вікно-балкон

Карнизні вікна

Okna uchylno-obrotowe Okno balkonowe Okna kolankowe

Відхильно-обертальні вікна окрім освітлення і провітрювання приміщення забезпечують вільний доступ до вікна і широкий вид назовні через відхилену раму. Відчиняються двома способами:

  • відхильним до 35°, який дає можливість вільно підійти до вікна,
  • обертальним, який використовується для миття вікна і обслуговування маркізи.

Відхильно-обертальні вікна можуть бути обладнані зовнішніми і внутрішніми аксесуарами.

 

 

 

Новаторське велике дахове вікно, в якому відчинені рами утворюють балкон. Верхня рама відчиняється відхильним способом вверх на кут 45°. Нижня рама відхиляється вперед по нижній осі. Для того, щоб його зачинити необхідно відключити блок, який розміщений в боковій частині коробки.  Бокові поручні з'єднані з нижньою рамою і висуваються при її відчиненні. При зачиненні нижньої рами бокові поручні ховаються в конструкцію вікна і не виступають над площиною даху.  Вони ховаються під зовнішні профілі вікна, тому не забруднюються і не псують естетику даху. Обслуговування вікна відбувається за допомогою ручки розміщеної в нижній частині верхньої рами.

Карнизні вікна монтуються вертикально в сполученні з даховими вікнами.Це забезпечує дуже добре освітлення і провітрювання приміщення, а також значно покращує зоровий контакт з навколишнім середовищем. Відчиняються відхильно або на бік (BD_) і відхильно (BVP). Вікно BXP – невідкривальне. Карнизні вікна можуть бути обладнані внутрішніми аксесуарами.

 

Okna uchylno-obrotowe

Okno balkonowe Okna kolankowe
Вікна-вилази термоізоляційні    
Okno wyłazowe termoizolacyjne    
Вікна-вилази термоізоляційні – це легкий та безпечний вихід на дах з житлових приміщень. Забезпечують освітлення та  провітрювання приміщення. Відчиняються відхильно набік, на кут 90° направо (FWR) або наліво (FWL). Вікна-вилази термоізоляційні можуть бути обладнані внутрішніми аксесуарами ідентичними, як до дахових вікон.    
Okno wyłazowe termoizolacyjne