Kołnierze uszczelniające

Коміри для лускоподібних покриттів, товщиною більше 10 мм EGV

Опис

Kołnierz do pokryć łuskowych grubych EGVКомір EG дозволяє щільно поєднати вікно з лускоподібним покрівельним матеріалом, таким як лускоподібна черепиця, яку вкладають подібно до "луски". Комір EG можна застосовувати для дахових покриттів з товщиною покриття 24 ÷ 32 мм 2 x (12 ÷ 16 мм).

Стандартно виготовляється для монтажу одного вікна в площину даху.  Виготовляється також в версії для поєднання вікон по горизонталі, вертикалі, і блочне.
Цей комір доступний в єдиній версії, що дозволяє замонтувати вікно на глибину V (0) – версія коміра EGV.

 

Діапазон монтажу: 25°-90°

 

 

Будова коміра

Комір складається з нижнього елемента, з бічних елементів, чия кількість залежить від висоти вікна і з верхнього елемента. Профільні бічні елементи коміра перекладаються поперемінно з елементами покрівельного матеріалу і щільно до нього прилягають. Перші два бічні елементи виготовлені з м'якого металу, що дозволяє вигинати їх та дуже точно приєднати до дахового покриття. Нижній елемент коміра має приклеєну знизу пластичну масу для склеювання коміра із покрівельним матеріалом, що забезпечує щільність з'єднання. Стандартно в будову коміра входить елемент для відведення конденсату водяної пари з плівки первинного перекриття поза вікно.

 

Schemat kołnierza do pokryć łuskowych grubych EGV

Елементи коміра

1 — нижній елемент коміра
2 — модульні бічні елементи
3 — верхній елемент коміра
4 — елемент для відведення води
5 — профіль для фіксації черепиці

Інструкції

Інструкції

Інструкція монтажу:

Інструкції Відео-інструкція монтажу
    Інструкції Каталоги