Zastosowanie okien dachowych

Використання дахових вікон

Типові проекти

Вікна, замонтовані в площину даху – це стандартне і дуже популярне рішення в сучасному будівництві. Дахові вікна доосвітлюють приміщення, забезпечують вигляд назовні та провітрювання мансарди. В залежності від виду піддашшя і побажань клієнта до кожного приміщення в мансарді можна підібрати відповідний вид дахового вікна. Їхня універсальність та легкість монтажу зумовили те, що вони широко використовуються в житловому будівництві.

Typowe realizacje Typowe realizacje
 
Нестандартні рішення

Багато інвесторів і архітекторів шукають оригінальні  та індивідуальні стилі.  У своєму баченні виходять за рамки типових рішеньМансардні вікна прекрасно виконувати свої функції та стають універсальним рішенням, яке використовується в різних архітектурних спорудах.
Найбільш нетипові і вишукані вирішення архітекторів досягаються використанням в проекті дахового вікна. Його застосовують не лише в приміщеннях на піддашші, але й на першомі поверсі, освітлюючи нетипові рішення.

Niestandardowe rozwiązania Niestandardowe rozwiązania


Архітектура постійно шукає нових рішень та нових концепцій. Дахові вікна підтримують розвиток оригінальних ідей. Не лише нетипові рішення, але й форми чи нестандартні поєднання можуть бути застосовані в різних архітектурних концепціях. Дахові вікна – це передусім природне світло, відповідно скомпонувавши яке може створити винятковий настрій.
 

Architektura Architektura

Архітектура використовує і перетворює корисний простір на місце для комфортного життя.  Часто трапляється, що старі, забуті промислові будівлі отримують шанс на нове життя. За допомогою мансардних вікон з раніше промислових площ, створюють житло або громадські будівлі. Дахові вікна дають змогу реалізувати концепцію "оживання" будинків.