Нестандартні склопакети

Szyba witrażowa

Вітражні склопакети

Процес виготовлення вітражу полягає в накладанні кольорів малюнку зі смоли на скло. Простір між контурними лініями заповнюється кольоровою смолою. Лінії зі смоли не пропускають світла. Використовуються напівпрозорі кольори, залежно від інтенсивності барвника. Можна так само нанести лише контур. Зважаючи на візуальний ефект та миття вікна, візерунок наноситься з внутрішньої сторони склопакету. В наявності є 200 стандартних візерунків або, за бажанням клієнта, можна розробити індивідуальний. Окрім того, кожен клієнт може сам створити свій власний оригінальний малюнок, який буде нанесений на скло. Дахові вікна з вітражними склопакетами підкреслюють унікальність інтер'єру, а також надають оригінального характеру сучасному оформленню горища.

Візерунки вітражів

 

Натисніть на мініатюру, щоб збільшити.

Візерунки вітражів Візерунки вітражів Візерунки вітражів Візерунки вітражів Візерунки вітражів Візерунки вітражів
Візерунки вітражів

Ламінований склопакет (безпечний) з легкозмивним покриттям

Зовнішнє скло гартоване та покрите легкозмивним покриттям. Спеціальне покриття зменшує накопичення бруду на склі, що дозволяє тримати вікно в чистоті. На першому етапі покриття вступає в реакцію з ультрафіолетовими променями природного денного світла, внаслідок чого розкладається органічний бруд. Друга частина процесу відбувається тоді, коли по склу тече дощ або вода. Оскільки скло має гідрофільне покриття, вода по ньому тече не краплями, а рівним потоком, змиваючи бруд. У порівнянні зі звичайним склом, воно швидше висихає, а вода не залишає плям. Внутрішнє ламіноване скло складається з двох шарів, які мають товщину по 3 мм кожен, між якими знаходиться  плівка ПВБ  завтовшки 0,38 мм. Ламіноване скло вставлене в склопакет з внутрішньої сторони приміщення та покрите низькоемісійним шаром зсередини. У випадку розбиття ламінованого скла, його уламки залишаються приклеєними до плівки. Ламіноване скло зменшує проникнення УФ-випромінювання на 92%.

Візерунки вітражів

Абсорбційний склопакет - W

Зменшує проникнення сонячного проміння до приміщення. Склопакет доступний в наступних кольорах: синій, коричневий, графіт і зелений. Гартоване поглинаюче скло вставляється в склопакет з зовнішньої сторони. Натомість зсередини склопакету знаходиться скло з низькоемісійним покриттям.

Візерунки вітражів

Склопакет з візерунком - O

Одна з поверхонь скла залишається гладкою, натомість інша має регулярні або нерегулярні візерунки з різними узорами. Поверхня з візерунком повернута до середини склопакету, натомість гладка поверхня – ззовні, що забезпечує легке миття склопакета. Склопакет з візерунком – це склопакет з гартованого скла ззовні та скла, покритого низькоемісійним шаром, зсередини.

Візерунки вітражів

Світловідбиваючий склопакет - H

Відбиває сонячне проміння зсередини, як дзеркало. Склопакет доступний в наступних кольорах: синій, коричневий, графіт і зелений. Виготовляється, так само, прозорий світловідбиваючий склопакет. Світловідбиваюче скло вставляється в склопакет з зовнішньої сторони, а зсередини – скло з низькоемісійним покриттям.

Візерунки вітражів

Суперенергозберігаючий склопакет

Це двокамерний склопакет, в конструкцію якого входить одне гартоване скло, товщиною 4 мм (зовнішнє скло), та два скла теж гартованих, товщиною 4 мм, з низькоемісійного скла (внутрішні скла). В цьому склопакеті низькоемісійне покриття є на двох крайніх шибах повернуте до середини склопакета. Обидва простори між шибами, мають по 10 мм та заповнені інертним газом. Така будова склопакета дає змогу забезпечити чудові параметри енергозбереження U=0,5Wm2K. Використання суперенергозберігаючого склопакету в значній мірі зменшує втрати тепла через дахове вікно.

Візерунки вітражів

Звукоізоляційний склопакет

Звукоізоляційний склопакет суттєво знижує проникнення шуму в приміщення. Складається з зовнішнього гартованого скла та спеціального ламінованого внутрішнього скла. Внутрішнє скло має шар звукоізоляційної плівки, яка додатково обмежує проникнення шуму. Склопакет заповнений інертним газом – криптоном. Склопакет має чудові параметри акустичної ізоляції RwSZYBY = 41dB. Додатково склопакет поглинає випромінювання УФ на 98%. Вікно з звукоізоляційним склопакетом виготовляється стандартно без вентиляційної щілини.

Візерунки вітражів

 

 


 

Антизламний склопакет класу P4, з поглинанням УФ випромінювання на 99%

Антизламний склопакет, так званий охоронний, має підвищену стійкість до вламування і розбиття. Антизламне скло знаходиться зсередини приміщення і складається з двох шарів скла, товщиною по 4 мм, які з'єднані плівкою PVB товщиною 1,52 мм. Антизламне скло покрите низькоемісійним шаром. Вставляється в склопакет разом з гартованим склом ззовні.

Використання:

  • в значній мірі захищає від вламування в приміщення через дахове вікно;
  • запобігає або обмежує ризик травмування у випадку розбиття скла. В випадку розбиття, уламки скла тримаються плівки, мінімізуючи можливість поранення;
  • захищає від шкідливого УФ-випромінювання на 99%;
  • має дуже хороші звукоізоляційні властивості.