Комір для комина GZK

Комір для комина GZK

Це ущільнюючий комір, який дає можливість швидко, щільно і естетично виконати роботи по оформленню комина. Спеціально спроектовані і точно виготовлені елементи гарантують щільне поєднання комина з покрівельним матеріалом і значно скорочують час роботи монтажника. Діапазон монтажу коміра: 15°-70°. Еластичний фартух в нижній частині дозволяє використовувати комір для всіх типів покрівельних матеріалів. Комір для комина виготовлений з алюмінію, покритого модифікованим поліестером сіро-коричневого кольору, стійким до дії атмосферних чинників.

Видовжуючий модуль GZM

Якщо довжина коміра недостатня можна застосувати додатковий видовжуючий модуль GZM. Він збільшує довжину коміра GZK-AS на 1 м.

 

Комір для коминів GZK виготовляється в двох версіях.

1. Універсальний комір для комина GZK- AV
Універсальний комір GZK-AV застосувати до комина з максимальною шириною 95 см і довжиною 180 см (розмір виміряний по довжині площини даху). Це можливо завдяки застосуванню регульованих елементів коміра. Якщо комин має менший розмір, його можна легко вкоротити до потрібної довжини.


2. Стандартний комір для коминів GZK-AS
Комір GZK-AS виготовляється в двох розмірах, відповідно до найпопулярніших розмірів комина на ринку.

Комір для комина GZK
  • Стандартний комір GZK-AS 38 забезпечує монтаж на комині шириною 38 см. Максимальна довжина комина, виміряна по довжині площини даху, не може перевищувати 100 см.
Комір для комина GZK
  • Стандартний комір GZK-AS 51 забезпечує монтаж на комині шириною 51 см. Максимальна довжина комина, виміряна по довжині площини даху, не може перевищувати 100 см.

Комір для комина GZKУ зв'язку з тим, що стандартна довжина бокового елементу коміра GZK-AS становить 1 м, застосування такого бічного елементу залежить від довжини комина "a" і кута нахилу даху"α". Нижче наведені приклади застосування коміру (GZK-AS) до максимальної довжини коміра при найпоширеніших кутах нахилу даху. У випадку, якщо довжина більша за 1 м, потрібно застосувати видовжуючий модуль GZM. Готові елементи відповідної форми дозволяють пристосувати комір на даху з кутом нахилу від 15° до 70°. Еластичний фартух в нижній частині дозволяє використовувати комір для всіх типів дахових покриттів. Комір виготовлений з алюмінію з поліестровим покриттям високої міцності і стійкості до атмосферних впливів.

 

Кут нахилу даху α [º] Фактична довжина 
комина a [м]
Довжина комина
по площині даху c [м]
25 0,90 0,99
35 0,80 0,98
45 0,70 0,99
60 0,50 1,00

Сіро-коричневий колір RAL 7022 доступний без додаткової оплати і ідеально підходить до більшості дахових покриттів. Кольори RAL 7035, RAL 8019, RAL 9005 доступні за доплату 30%.

Інші кольори  з палітри RAL доступні за доплату 80%.

 

Комір для комина GZK