Інноваційний погляд на дахові вікна - FAKRO

Інноваційність

ІнноваційністьКомпанія FAKRO – це перш за все інноваційність! В сучасному випробовувальному центрі щоденно розробляються і тестуються унікальні продукти та елементи. Оригінальні рішення, такі як система безпеки topSafe, чи вікна з підвищеною віссю обертання, не лише підвищують споживчі якості продуктів, але й визначають нові стандарти розвитку ринку дахових вікон. Саме інноваційність є основним вектором розвитку компанії. FAKRO подала більш як 100 заявок на отримання патентів і давно зарекомендувала себе однією з найбільш інноваційних польських компаній.

 

 

Дахові вікна нового покоління preSelect мають дві відокремлені функції відчинення: відхильну та обертальну. Відокремлені одна від одної функції відчинення гарантують стійкість і збільшують безпеку експлуатації. Новаторська система фурнітури гарантує включення лише одного способу відчинення і повну стабільність рами як при її відхилянні, так і при обертанні. Спосіб відчинення міняється завдяки перемикачу preSelect, який розміщений посередині в боковій частині коробки. Перемикач стає доступний лише при відчиненні рами.

 

Okna uchylno-obrotowe preSelect

 

Новаторське велике дахове вікно, у якому відкриті рами утворюють балкон. Верхня рама відчиняється відхильним способом вверх, а нижня – відхильно вперед по нижній осі, дозволяючи опинитись "назовні". Бічні поручні з'єднані з нижньою рамою і висуваються під час відчинення. Під час зачинення, бар'єри балкону ховаються у вікні і є невидимими над площиною даху. Вони сховані під профілями вікна і тому не забруднюються і не псують естетику даху.

 

Okno dachowe Galeria

 

Конструкція вікна Secure – це втілення ідеї про безпеку. Крім системи topSafe, вікно оснащене новою системою проти демонтажу склопакету та ручкою з блокуванням. Зовнішнє скло – антизламне класу P2A. Для такого вікна не потрібно застосовувати додаткові засоби, як наприклад, додаткові замки, які ускладнюють користування вікном.

 

Bezpieczne okna Secure

 

Електрична маркіза забезпечує унікальний комфорт при користуванні. Після монтажу достатньо натиснути на кнопку пульта керування і заслонити вікно маркізою. Маркіза Solar працює автоматично. В залежності від кількості сонячних променів маркіза може автоматично відкриватись, захищаючи мансарду від нагрівання.

 

Markiza elektryczna

 

  Рішення, які не пропонують інші