Rozwiązania FAKRO

Рішення, яких не пропонують інші

Najwyższa jakość produktów FAKROFAKRO турбується не лише про зовнішній вигляд, але й про високу якість і міцність своїх товарів. Навіть після багаторічної експлуатації в агресивному середовищі дахові вікна FAKRO чудово справляються зі своїми функціями, зберігаючи при цьому естетичний зовнішній вигляд. Все це завдяки унікальним рішенням, яких немає у інших виробників, або ж вони на стадії впровадження.
 

 

 

У вікнах FAKRO використовується спеціальна система блокування, яка запобігає виломлюванню склопакету. Інші виробники для підвищення безпеки пропонують лише ламінований склопакет (в вікнах інших виробників ламінований склопакет можна вийняти протягом 2 хвилин, відкрутивши профілі, які утримують склопакет).

 

FAKRO ІНШІ ВІКНА
Okna FAKRO Inne oknaInne okna

 

Інноваційна система направлення рами забезпечує хорошу взаємну роботу ущільнювачів і профілів, а також швидкий монтаж і демонтаж вікна без необхідності знімання рами.

Захист кутових з’єднань дахових вікон за технологією, яка подана на патентування, дозволяє вікну FAKRO витримувати навіть найекстремальніші кліматичні умови. В кутових з'єднаннях рами не утворюються щілини, у порівнянні з вікнами інших виробників. Такі дефекти особливо помітні на білих вікнах.

Estetyka okien FAKRO

 

Дахові вікна класу Profi обладнані додатковим контурним ущільнювачем (біля скла), який забезпечує герметичність навіть в екстремальних погодних умовах.

 

Ciepła ramka dystansowa TGI

 

Тепла дистанційна рамка TGI обмежує утворення містків холоду, мінімалізує утворення конденсату на краях склопакету і дерев'яних профілів, що значно підвищує міцність деревини.

 

 

 

 

 

Próżniowa impregnacja drewna

Просочування деревини в вакуумній камері і якісне лакування надійно захищають дерев’яні елементи дахового вікна FAKRO. Просочування у вакуумі в декілька разів надійніше захищає деревину, в порівнянні з простим зануренням, яке використовують інші виробники.

 

 

 

  Екологія