Kołnierze uszczelniające

Комір EZV-F до пласкої черепиці

Опис

Kołnierz EZV-F do dachówki płaskiejУщільнюючий комір EZV-F  забезпечує щільне поєднання вікна з покриттям даху типу пласка черепиця. Спеціально оброблені елементи дають змогу в швидший та легший спосіб замонтувати дахове вікно в цей що раз популярніший тип дахового покриття. Видовжений нижній елемент коміра не переходить в фартух, що значно естетичніше виглядає на цьому покритті та забезпечує досконало щільне поєднання.
Спеціальна конструкція підсилює нижній елемент коміра і запобігає його деформації, напр. в випадку залягання снігу. Стандартно розрахований на монтаж одного вікна в площину даху. Виготовляється також в модульній версії для сполучення вікон в групу: горизонтально, вертикально, блочно.


Діапазон монтажу:
від 15° до 90° для глибини монтажу V,
від 20° до 90° для глибини  J.


Комір для пласкої черепиці доступний також в версії EZS-F для вікон для видалення диму і EZW-F для вікон-вилазів.

 

Будова коміра

Комір складається з чотирьох основних елементів (нижній елемент, два бічних і верхній елементи). Нижній елемент коміра закінчується еластичним фартухом і має приклеєну з внутрішньої сторони пластичну масу для склеювання коміра з даховим покриттям, що забезпечує щільність поєднання. Schemat kołnierza EZV-F do dachówki płaskiejВін також обладнаний елементами призначеними для відводу конденсату водяної пари з плівки первинного перекриття поза вікно.

 

 

Схема та елементи коміра

1 – верхній елемент коміра
2 – нижній елемент коміра
3 – бічні ринви
4 – дренажні рівчики
5 – монтажний гачок

Інструкції

Інструкції

Інструкція монтажу:

Інструкції Відео-інструкція монтажу
    Інструкції Каталоги