На мансардному поверсі багатоквартирного будинку встановили 48 дахових вікон FAKRO

Сучасний дизайн багатоквартирного будинку виділяється з посеред інших будівель розташованих у одному із найстаріших міст США, Річмонді. Споруда вирізняється кількістю вікон та величиною засклення, а також цікавим проєктом фасаду.​

Колористика будівлі витримана у холодних тонах, переважають сірі кольори та відтінки синього. Дах покритий сірим металевим модульним матеріалом. Його чудово доповнюють функціональні вікна FAKRO Galeria у сполученні із вікнами Duet proSky. Ці вікна ідеально компонуються з покрівлею завдяки добре підібраному кольорі обляхування. Фасад облаштовано металевими панелями того ж кольору, щоб отримати завершений цілісний дизайн.

На мансардному поверсі багатоквартирного будинку встановили 48 дахових вікон FAKRO

Завдяки куту нахилу даху 45° та можливості встановлення вікон з великими заскленнями конструктори змогли запроєктувати піддашшя з житловими квартирами. Адже відповідно до будівельних норм, у цьому місці не можна було будувати будівлі, вищі за три поверхи.

Але, збудувавши мансарду з даховими вікнами FAKRO, вдалося отримати більше квартир. І що головне, всі вони світлі та просторі. 

Тут варто визнати геніальність архітектора, який застосував таке рішення.

 

Інноваційні вікна відрізняються бездоганною естетикою та функціональністю. Ззовні сполучення вікон Galeria та proSky виглядають однаково, завдяки чому вони візуально гармонують між собою.

Всередині великі вікна Galeria збільшують робочий простір їх трансформації у балкон. Що стосується переваг, які надають вікна proSky, вони дозволяють милуватися оточенням, оскільки збільшена вісь обертання дозволяє навіть високій людині легко підійти до краю вікна.

На мансардному поверсі багатоквартирного будинку встановили 48 дахових вікон FAKRO

 

Інформація

Розташування:

Архітектор:

Підрядник:

Річмонд, штат Вірджинія, США

ADO Architecture Design, Richmond, VA

J.D. Lewis, Richmond, VA 

Товари FAKRO:

Вікна з великою площею засклення:

22x FAKRO  FGH-V Galeria

26x FAKRO  FDY-V Duet proSky

Відео з об'єкту