FAKRO wieści, najnowsze informacje

Новини

ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ ДАХОВЕ ВІКНО?
2018-05-16

Якщо Ви все ще обираєте проект свого омріяного будинку – то варто задуматись над вибором будинку з мансардою, який відзначається своєю практичністю та оригінальністю.

Серед багатьох плюсів такої будівлі варто зазначити головний – значну економію коштів на будівництві. Адже стандартне горище, котре довелось би застосовувати у звичайному проекті, Ви використовуєте як житлове приміщення та тим самим збільшуєте корисну житлову площу. Полегшена вага конструкції мансарди, порівняно з повноцінним поверхом, дозволяє знизити витрати на будівництво фундаменту. До того ж Ви можете втілити нестандартні дизайнерські рішення та створити власний неповторний простір.

більше

FAKRO НА ВИСТАВЦІ InterBuildExpo
2018-04-11

З 20 по 23 березня у м. Києві відбулася найбільша будівельна подія року – виставка InterBuildExpo 2018. Черговий раз компанія FAKRO стала учасником виставки, презентуючи свої інноваційні продукти.
більше

МАНСАРДНІ ІНТЕР’ЄРИ - СПАЛЬНЯ
2018-01-18

Однією із особливостей сучасного будівництва є чітких поділ житлового будинку на денну та нічну зони. Зазвичай денну зону проектують на першому поверсі, доступну для всіх членів сім’ї та гостей дому, а от нічну намагаються відокремити. Ідеальним місцем для цього є горище, яке завдяки використанню відповідних рішень стає особливо затишним місцем, де можна добре відпочити та набратись сил.

більше

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ ЧИ ПАСИВНИЙ БУДИНОК?
2017-12-22

Красивий, зручний та функціональний будинок, який не потребує додаткового опалення? Будинок, енергія для обігріву якого отримується із відновлюваних джерел та від життєдіяльності самих її мешканців? Утопічна ідея  родом із наукової фантастики чи реальна інвестиція? 

більше

FAKRO У ПАРИЖІ
2017-11-21

6 листопада 2017 року розпочався один із найважливіших виставкових заходів у будівельній галузі – BATIMAT 2017 в Парижі.  У найбільшій будівельній виставці Європи взяло участь понад 3000 учасників та сотні тисяч відвідувачів з усього світу.

більше

СВІТЛО ПІД ПЛАСКИМ ДАХОМ
2017-11-02

Сучасна архітектура знаходиться в постійному пошуку оптимальних форм, піддаючи перевірці щораз нові типи об’єктів. Будинки з пласкими дахами для однієї сім’ї сміливо заповнюють сучасне будівництво, не відстаючи від будівель із похилими дахами. Цьому сприяє сучасна технологія, яка дозволяє будувати герметичні та термоізоляційні стелі. Окрім цього, простір на пласкому даху можна використовувати як терасу, місце для відпочинку на свіжому повітрі чи навіть невеличкий сад. Залишається лише одне питання. Як освітлити природним світлом приміщення під пласким дахом? Відповідь дивовижно проста – вікна для пласких дахів компанії FAKRO.

більше

ЗАПРОСИ СВІТЛО ДО СВОЄЇ ОСЕЛІ
2017-10-30

Особливістю життя сучасної людини є часте та тривале перебування в закритих приміщеннях, саме тому неможливо переоцінити важливість контакту із природою.  Інстинктивно людина прагне якнайдовше милуватись оточуючим середовищем та черпати натхнення з усього, що створила природа. Це надає сили для подальшого руху вперед, і власне тому необхідно використовувати будь-яку можливість побути поруч із природою. Одним із таких рішень є монтаж в мансардній кімнаті вікна-балкону Galeria компанії FAKRO.

більше

FAKRO серед кращих польських експортерів до Франції
2017-10-04

26 вересня 2017 р. посольстві Республіки Польща у Парижі відбулася церемонія нагородження кращих польських експортерів у Франції. Компанія FAKRO, світовий виробник дахових вікон та сходів на горище увійшла до престижної четвірки лауреатів.
більше

Дахові вікна FAKRO в готеля світу
2017-08-08

Представляємо готелі з різних країн світу, в яких завдяки застосуванню дахових вікон FAKRO, темні приміщення змінилися на затишні апартаменти під небом.
більше

FAKRO на BIMobject.com
2017-07-25

FAKRO, світовий виробник дахових вікон, вже кілька років поспіль пропонує моделі своїх товарів в системі BIM (англ. Building Information Modeling), які архітектори можуть використовувати в проектах. Нещодавно компанія FAKRO розпочала співпрацю з міжнародним порталом www.bimobject.com.
більше

Конференція "ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ - це ТАК!"
2017-07-19

19 липня у Львові відбулась конференція з новітніх технологій у будівництві "ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ - це ТАК!"

Близько 300 професіоналів, які прагнуть будувати за найсучаснішими технологіями - архітектори, проектувальники, директори будівельних компаній, інженери та інші фахівці будівельної галузі, зібралися у готелі "Дністер", щоб обмінятися досвідом та ідеями.
більше

Казкові внутрішні штори FAKRO
2017-07-04

Наступила літня пора, яка завжди несе із собою тепло, радість та яскраві емоції…а FAKRO, як компанія, яка орієнтується на задоволення потреб найвибагливішого покупця, завжди намагається дивувати новими рішеннями та пропозиціями.
більше

FAKRO в тренді 2017 року
2017-06-15

Колір зелені (15-0343) – це соковите забарвлення листя та трав, яке додає оптимізму, життєрадісності та заспокоює. Колір асоціюється з гармонією та природою, новими починаннями та пристрастю. Колір свободи, надії та екології був визнаний Institute  Pantone Color кольором 2017 року. Символіка зелені найкраще відповідає природі FAKRO, оскільки зелень відображає філософію компанії від самого заснування. Цей підхід знаходить своє відображення в логотипі, який зображується в дещо іншому відтінку зелені, та ідеально презентує профіль діяльності FAKRO.

більше

Екологія та енергоефективність – пріоритети FAKRO
2017-04-13

FAKRO, як один із світових лідерів у виробництві дахових вікон та сходів на горище, дбає про кожну деталь своїх інноваційних рішень, не оминаючи такого важливого питання сьогодення як екологія. Виробник фокусується насамперед на свідомих діях стосовно захисту навколишнього середовища. Як товари FAKRO, так і процес їх виробництва, є енергоефективними та екологічними.  Дотримання принципу екологічності виражається також в сировині переважно з лісів із плановою вирубкою, використанні в процесі виробництва екологічних, натуральних продуктів, а також в  раціональному поводженні з відходами.
більше

FAKRO на виставці InterBuildEXPO 2017
2017-03-29

29.03.2017 – 01.04.2017рр. відбулась головна будівельна подія року – виставка InterBuildExpo 2017, яка є  важливим професійним форумом в галузі будівництва та архітектури, облаштування житла, проектування та ремонту.
більше

FAKRO на виставці BAU 2017
2017-01-18

16.01.2017 р. – цього дня розпочалася одна з найбільших виставок на нашому континенті – BAU 2017. В Мюншені, на площі 185 000 м2, кожні два роки понад 2 000 експонентів представляють свої найновіші рішення. На виставку щоразу приходять понад 250 000 відвідувачів з понад 150 країн, в пошуках інноваційних товарів, ідей та концепцій.
більше

Насолоджуйся тишиною в дощовий день... Вікно для пласких дахів типу F
2017-01-17

FAKRO - світовий виробник дахових вікон при створенні нових товарів особливу увагу приділяє дрібним деталям, як з погляду дизайну, так і функціональності. Вікно для пласких дахів типу F, отримало престижну нагороду Red Dot Design Award 2016, але окрім сучасного дизайну вікно забезпечує відмінну звукоізоляцію під час дощу.

більше

Потрійне золото для FAKRO
2017-01-11

Аж 3 товари марки FAKRO, світового виробника дахових вікон та сходів на горище, отримали Золоту Медаль Виставки BUDMA 2017. Традиційно медаль присвоюють найбільш інноваційним товарам та цікавим рішенням в будівельній галузі. Конкурсна комісія виділила 29 товарів, серед яких відзначили аж 3 товари марки FAKRO: відхильно-обертальне дахове вікно FPP-V preSelect2, розсувні двері INNOVIEW HST Sky,  супертермоізоляційні сходи на горище LTK Energy.

більше

Компанія FAKRO отримала нагороду Archiproducts Design 2016
2016-10-26

Вікно для пласких дахів FAKRO DXW отримало нагороду «Кращий в номінації - Екстер'єр будівлі» міжнародна премія в області архітектури Archiproducts Design 2016.

більше

Відомі лауреати FAKRO inspires – space for new visions 2016
2016-10-25

Фірма FAKRO, світовий виробник дахових вікон, черговий раз була організатором міжнародного конкурсу для архітекторів  FAKRO inspires – space for new visions. Конкурс офіційно закінчився 3 жовтня.

більше

„ОСКАР ДИЗАЙНУ” в руках FAKRO
2016-07-18

4 липня в Aalto Theater в Ессені відбулася урочиста церемонія вручення нагород Red Dot Design 2016, однієї з найпрестижніших в світі нагород за дизайн, якою кожного року відзначають фірми-засновники нового напрямку в сфері дизайну. Переможця визначало міжнародне журі. Компанія FAKRO, яка славиться своїми інноваційними, функціональними  та естетичними товарами, була удостоєна цієї престижної нагороди. Red Dot Design – це „Оскар дизайну”, який отримало вікно для пласких дахів DEF DU6.
більше

Дві Золотих Медалі МПВ для товарів FAKRO
2015-02-11

На цьогорічному конкурсі виставки BUDMA 2015 аж два товари фірми FAKRO були нагороджені Золотою Медаллю Міжнародної Познанської Виставки. Визнання інноваційним товаром найвищої якості отримали супертермоізоляційні сходи на горище LWT і вікно для пласких дахів DXW.

більше