Перетворення складу у навчальний заклад

У цьому реалізованому проєкті змінили до невпізнаваності стару будівлю складу. Будинок був у плачевному стані. Плями від вологи на стінах та облуплена штукатурка не виглядали багатообіцяюче. 

Проте проста і водночас практична форма фасаду відкрила перед архітекторами багато перспектив для відновлення і подальшого використання цього об’єкту.  

Будівля належить Верхньосілезькому Навчальному Центру у місті Глівіце. В рамках реноваційних робіт тут запланували створення спеціалізованих майстерень: 3D-моделювання, електровимірювання, теплової обробки металів та інших. Приміщення мають гарне природнє освітлення. Це дозволяє студентам працювати у комфортних умовах.

Перетворення складу у навчальний заклад

Саме достатня кількість денного світла впливає на ефективність навчання студентів.

50 обертальних дахових вікон FAKRO FTP-V U5 не лише пропускають сонячне світло, але й дозволяють провітрювати приміщення. Для пожежної безпеки встановили ще й 18 дахових вікон для видалення диму FSP, які у випадку такої надзвичайної ситуації автоматично відчиняться та допоможуть очистити повітря від шкідливого диму. Вікно FSP у звичних умовах виконує функції дахового  вікна.

Новий  вигляд

Відновлена будівля виглядає ззовні свіжо та стильно. Перше, що кидається в очі – це стримані кольори, чисте та елегантне виконання. Дахові вікна замонтовані на відповідній глибині і не виступають над поверхнею дахового перекриття. У такий спосіб зберегли естетичний вигляд даху та отримали цікавий візуальний ефект в цілому.

Перетворення складу у навчальний заклад

 

Інформація

Розташування:

вул. Окшеї 20, Глівіце, Польща

Об'єкт: Будівля GCE
Проєктне бюро: Brus, Lachowicz Architekci
  PHU MATEO
Товари FAKRO:

50 x дахові вікна FTP-V U5, 94x140
8 x вікна для видалення диму FSP, 94x140

Фотогалерея проєкту у м. Глівіце