Jakość produktów FAKRO

Контроль якості

Система контролю якості, яка функціонує в компанії FAKRO, інтегрована в усі відділи для забезпечення високої якості продукції, яка задовольнить потреби клієнтів, вимоги європейських норм та різних сертифікатів.

Сучасні технології, застосування ефективних методів, пристроїв та техніки для управління виробництвом, виконання однакових операцій виробництва, навчання працівників, постійне вдосконалення виробничих процесів і умов праці забезпечують незмінно високу якість нашої продукції.

Контроль якості є невід'ємною частиною виробничого процесу. Якість продукції перевіряється на всіх етапах виробництва в рамках самоконтролю працівниками виробництва, в рамках контролю відділу контролю якості та незалежного аудиту, який періодично проводять різні органи з сертифікації.

У власних лабораторіях ми провели більше 70 різних контрольно-вимірювальних досліджень, які  дозволяють постійно моніторити якість нашої продукції. Ці дослідження проводяться для усіх вхідних компонентів процесу виробництва та вже готової продукції.

Лабораторії оснащені камерою вітру, дощу та низьких температур, які дозволяють проводити дослідження в екстремальних кліматичних умовах.

Функціонування всієї системи якості в компанії FAKRO покликане забезпечити високу якість продукції, яка виготовляється, і підвищити довіру та лояльність наших клієнтів.