Klasy okien dachowych

Класи дахових вікон

Дахові вікна візуально подібні, але насправді відрізняються один від одного багатьма чинниками. І різниця не лише в термоізоляційних чи акустичних параметрах. Дуже важливим фактором є конструкція вікна, різного роду системи безпеки та термоізоляційності, вид склопакету чи додаткове оснащення. Саме ці елементи визначають комфорт користування даховими вікнами на піддашші. З метою простішої ідентифікації дахові вікна FAKRO були поділені на три класи: STANDARD, PROFI i LUX.

 

STANDARD

Продукти класу STANDARD виконують основні функції, покладені на дахові вікна. Добре освітлюють приміщення природним світлом, забезпечують провітрювання мансарди та вигляд назовні. Мають хороші термоізоляційні та акустичні параметри та високу якість, якою характеризуються всі продукти FAKRO. Широко використовуються в будівництві, а за ціною відносяться до економ групи.

 

 

PROFI

Кращі параметри та функціональність характеризують вікна типу PROFI. Більша економія теплової енергії, підвищена стійкість до вламування та можливість ефективно та оптимально провітрювати приміщення – це лише вибрані якості, притаманні цим товарам. Вікна PROFI – це висока якість за конкурентну ціну.

 

LUX

Найвища якість та виняткова функціональність товарів з точки зору як конструктивної, так і споживацької. Дахові вікна цього класу мають унікальні рішення, які  вирізняють їх на світовому ринку. Багато із застосованих рішень запатентовані і мають значний вплив на функціональність і комфорт у користуванні даховими вікнами. Завдяки найкращим показникам термоізоляційності, високому рівню безпеки, естетичності і легкому обслуговуванню ці товари потрапляють до найвищого класу, відповідаючи очікуванням найвимогливіших клієнтів. Вікна класу LUX – це унікальні, інноваційні товари, яких не пропонують інші виробники.