Зовнішні аксесуари - FAKRO

Зовнішні аксесуари – маркізи AMZ/C Z-Wave, AMZ/F Solar

Контроль освітлення - AMZ/C Z-Wave, AMZ/F Solar
Аксесуари дозволяють контролювати кількість та інтенсивність світла, що потрапляє до приміщення. Завдяки аксесуарам можна затінити або затемнити приміщення, навіть в сонячні дні. Яскраве світло приглушиться, а в приміщенні запанує приємне розсієне світло. Аксесуари також захищають від шкідливого впливу відображень, наприклад, при роботі за комп'ютером чи під час перегляду телевізора.
 

Захист від нагрівання приміщення - AMZ/F Solar, AMZ/C Z-Wave
Найкращий захист від надмірного нагрівання забезпечує зовнішня маркіза, яка захищає від нагрівання в гарячі літні дні. Забезпечує в 8 разів кращий захист ніж внутрішня штора.

Захист від УФ-випромінювання - AMZ/C Z-Wave, AMZ/F Solar
Аксесуари внутрішні та зовнішні перешкоджають проникненню до приміщення УФ-випромінення. В значній мірі захищають речі, які знаходяться в приміщенні, від вигорання та пожовтіння.

Комфортна експлуатація - AMZ/C Z-Wave, AMZ/F Solar
Електричні аксесуари оснащені модулем Z-Wave, який керується пультом або настінним перемикачем. Це забезпечує їх комфортне обслуговування.

Конструкція вікон для пласких дахів дозволяє монтувати як внутрішні, так і зовнішні аксесуари. Зважаючи на відмінності в конструкції вікон для пласких дахів типу F і типу C, доступні два види маркіз. Для вікон типу F призначена маркіза AMZ/F Solar, а для вікон типу C – маркіза AMZ/C Z-Wave. Маркіза затримує сонячні промені ще перед склопакетом і  відбиває тепло назовні, завдяки чому дуже добре захищає приміщення від нагрівання в сонячні дні. Захищає від нагрівання в 8 разів ефективніше ніж затемнююча штора.

Характеристика

 • ефективний захист від літньої спеки;
 • захист від надмірного сонячного освітлення та, водночас, забезпечення зорового контакту з оточенням;
 • забезпечує рівномірний розподіл інтенсивності світлащо гарантує візуальний комфорт для очей, захищаючи їх від шкідливого впливу відображень, особливо при роботі з комп'ютером;
 • захист від УФ-випромінювання;
 • під час дощу поглинає звук крапель;
 • висока стійкість до вітру.

 

 

Управління

 • AMZ/F Solar для вікон для пласких дахів типу F

Зручне, автоматичне обслуговування маркізи ("розумна" система управління керує маркізою в залежності від інтенсивності сонячних променів). Роль датчика виконує фотоелектрична панель, яка реагує на силу сонячного випромінювання. При інтенсивному сонячному світлі маркіза самостійно опускається. Під час похмурої погоди – автоматично піднімається.

Маркізою можна керувати в один з трьох способів:

 • автоматично (самостійне піднімання та опускання маркізи в залежності від інтенсивності сонячних променів),
 • напівавтоматично (самостійне піднімання і опускання маркізи та допомогою пульта керування),
 • управління за допомогою пульта дистанційного керування. Пульт продається окремо.

Маркіза не потребує підключення до електромережі, оскільки укомплектована сонячною батареєю.
 

 • AMZ/C Z-Wave для вікон для пласких дахів типу C

Інноваційна система профілів забезпечує монтаж маркізи під куполом вікна. Керується за допомогою перемикача  чи пульта в безпровідниковій системі Z-Wave. Маркіза живиться від електричної мережі. При монтажі маркізи AMZ/C Z-Wave на вікна DMC i DXC потрібно докупити адаптер змінного струму та пульт.

 

 • AMZ/Z Solar, AMZ/Z Z-Wave для вікон для пласких дахів типу Z

Інноваційна система дозволяє монтувати маркізу поміж вікном і скляним сегментом. Маркіза має неважку і легку в монтажі конструкцію. Доступна у кольорах допасованих до кольору вікон - деталі маркізи білого кольору, стандартно укомплектовано білим матеріалом 308 з 6% просвітом. Є можливість виготовлення маркізи з іншим кольором матеріалу з пропозиції зовнішніх аксесуарів. Маркіза AMZ/Z Solar має живлення з фотовольтаїчної панелі і може працювати в автоматичному режимі. Маркіза AMZ/Z-Wave має живлення від електроструму (15V).

 

Доступні кольори і матеріали

 • AMZ/F Solar, AMZ/C Z-Wave ГРУПА I

Матеріал з 10% просвітом

Управління

 • AMZ/F Solar, AMZ/C Z-Wave ГРУПА II

Матеріал з 1% просвітом

Управління

 • AMZ/Z Solar, AMZ/Z Z-Wave  ГРУПА III

Матеріал з 6% просвітом

Управління

 

 

ГРУПА І

ГРУПА ІІ

ГРУПА ІІІ

Інструкції та підтримка

  Інструкція монтажу:

  Інструкція по експлуатації

 ​Підтримка: