Charakterystyka membran dachowych

Характеристика покрівельних мембран

Покрівельні мембрани - це шар первинного покриття. Вони покращують щільність даху, забезпечують термоізоляцію та є важливим елементом системи утеплення похилого даху.  Використання мембран EUROTOP в площині даху має ряд переваг.

Економія енергії

Покрівельна мембрана не потребує вентиляційної щілини між нею та термоізоляційним матеріалом. Велика пропускна здатність покрівельної мембрани дозволяє замонтувати її впритул до термоізоляційного матеріалу. Це дозволяє використовувати товстий шар утеплення, тим самим заощадити енергію. Високі паропропускні властивості мембран EUROTOP та водонепроникність гарантують сухість термоізоляційного матеріалу, а тільки така термоізоляція забезпечує високі термоізоляційні властивості. Вітрозахищеність та відсутність вентиляційної щілини між ізоляцією та мембраною запобігають вивітрюванні тепла з термоізоляційного матеріалу та проникненню вологи з повітря.

Легкий монтаж

Відсутність потреби використання вентиляційної щілини над термоізоляційним матеріалом спрощує монтажні роботи. Простіший монтаж мембран - це економія часу, зниження витрат та зменшення ймовірності допущення помилки.

 

Довший термін експлуатації конструкції даху

Завдяки високим паропропускним властивостям мембран виводиться надлишок вологості з термоізоляції. Це подовжує термін експлуатації конструкції даху. 
 

Здоровий мікроклімат мансарди

Мембрана захищає піддашшя від дощу, снігу, вологи та пилу і гарантує, що можливі протікання, вода з талого снігу чи конденсат будуть виводитися поза межі даху, не потрапляючи до шару термоізоляційного матеріалу. Мембрана забезпечує сухий та приємний мікроклімат мансарди.

Широкий діапазон використання

Мембрани із асортименту FAKRO характеризуються високою стійкістю до температур, тому їх можна використовувати в різних конструкціях даху, навіть в дахах, покритих металочерепицею.

 

Компанія FAKRO містить в своєму асортименті широку гамму мембран та плівок, призначених для первинного покриття площини даху та захисту термоізоляції від вологи та пилу.

Бажаючи забезпечити найвищу якість пропонованих товарів, компанія FAKRO постійно перевіряє найважливіші параметри мембран та плівок, такі як:

  • міцність на розрив ,
  • міцність на розрив цвяхом,
  • водонепроникність,
  • довжина та ширина рулону, граматура.

Це надає гарантію, що товари, виготовлені під брендом FAKRO, завжди відповідає всім задекларованим технічним параметрам.

Широкий діапазон використання

 

Система контролю якості

 

Badanie odporności na promieniowanie UV Випробування на стійкість до УФ-випромінювання

 Badanie wytrzymałości folii na rozerwanieВипробування витривалості до розриву