Kołnierze uszczelniające

Ущільнюючий комір ESV DUO, EZV-A DUO

Ущільнюючий комір DUO - це спеціальний комір, який дозволяє поєднувати горизонтально два дахових вікна при використанні допоміжної крокви XR_. Комір E_V 18 DUO робить можливим монтаж вікон при мінімальній відстані між вікнами (18мм)  в горизонтальному сполученні із застосуванням допоміжної крокви XR_18. У випадку використання зовнішніх ролокасет необхідно застосовувати комір E_V 40 DUO, в якому відстань між вікнами становить 40 мм. Для поєднання вікон зсередини застосовується допоміжна кроква XR_40. 

Ущільнюючий комір DUO в верхній і нижній частині має один спільний елемент, який поєднує два вікна – елементи складають одне ціле. Виготовляється в версії як для пласких покрівельних матеріалів – ESV DUO, так і для профільних – EZV-A DUO.

В асортименті також є допоміжна кроква XR_100, яка дозволяє монтувати вікна на відстані 100 мм. При такому сполученні застосовується стандартна модульна система сполучень, яка складається з наприклад KSV-1 і KSV-3 або KZV-P-1 і KZV-P-3. Вона обирається в залежності від наявного дахового покриття.

Kołnierz uszczelniający ESV DUO, EZV-A DUO

 

Будова коміра

Комір складається з чотирьох основних елементів (одинарний нижній елемент, який поєднує два вікна, два бічних і одинарний верхній елемент для обох вікон). Нижній елемент коміра закінчується еластичним фартухом, який має приклеєну з внутрішньої сторони пластичну масу для приклеювання коміра до дахового покриття, чим забезпечується щільність з'єднання. Комір EZV DUO має фабрично приклеєні ущільнюючі клини, які захищають від задування пилу, листя і снігу. Також обладнаний елементами для відведення конденсату водяної пари з плівки первинного перекриття поза вікно. 

Елементи коміра:

1 – верхній елемент коміра для сполучення
2 – нижній елемент коміра для сполучення з еластичним фартухом
3 – бічні елементи коміра для сполучень з ущільнюючими клинами
4 – верхній елемент для водовідведення
5 – профіль, який поєднує вікна
6 – профіль, який фіксує черепицю

Schemat kołnierza uszczelniającego ESV DUO, EZV-A DUO

 

 

Інструкції та підтримка

  Інструкція монтажу:

 ​Підтримка: