Akcesoria wewnętrzne

Внутрішні аксесуари

Елегантна вітальня, кольорова дитяча чи затишна спальня?

Внутрішні аксесуари FAKRO дозволять Вам створити бажаний інтер'єр. Багатий вибір типів,  узорів та кольорів аксесуарів забезпечує гармонію з будь-яким інтер'єром і дає можливість створити неповторний стиль мансарди.

Аксесуари дають змогу регулювати кількість та інтенсивність світла, яке потрапляє в приміщення. Тому приміщення можна затемнити для відпочинку навіть у дуже сонячний день. А також аксесуари забезпечують візуальний комфорт для очей при роботі з комп'ютером.

Внутрішні аксесуари (за винятком москітних сіток) підходять для всіх типів дахових вікон FAKRO. Щоб підібрати відповідний розмір аксесуарів, потрібно знати розмір вікна, який зазначено на табличці, що знаходиться зверху на рамі. 

 

 

Жалюзі AJP

Жалюзі FAKRO є класичним способом заслонення вікна. Вони виготовляються із рухомих алюмінієвих ламелей, скріплених направляючими, що дозволяє легко регулювати кількість природного світла, яке надходить до приміщення. Жалюзі FAKRO ідеально підходять до сучасних інтер'єрів. 

Штора ARS

Штора ARS має три позиції, в яких її можна зафіксувати, тим самим регулюючи кількість світла, яке потрапляє до приміщення. Широкий асортимент кольорів штори дає можливість підібрати її до кожного інтер'єру. 

 

Штора ARF

Широка гама кольорів та багатий вибір матеріалів дозволяє обрати штору до будь-якого дизайну інтер'єру. Алюмінієві направляючі дозволяють зафіксувати штору в будь-якій позиції. 

Штора ARF

 

 

ARF

Матеріал, з якого виготовляється штора ARF, зі сторони склопакету має спеціальне покриття срібла, що дозволяє затемнити приміщення. Бічні направляючі та ущільнювач в нижній планці мінімізує появу просвітів.  

Складчаста штора

Складчаста штора FAKRO здатна надати кожному інтер'єру сучасності. Завдяки системі top-down можна керувати шторою як за допомогою верхньою, так і за допомогою нижньої планки. 

Складчаста штора

 

 

APS

Дозволяє регулювати кількість природного світла, яке надходить до приміщення.

Москітна сітка AMS

Москітна сітка - це єдиний аксесуар FAKRO, який монтується до відкосів. Виготовлена з ПВХ та обладнана алюмінієвими направляючими. Захищає приміщення від комах при відчиненому вікні.