Комір для комина GZK

Комір для комина GZK

Це ущільнюючий комір, який забезпечує швидке, щільне та естетичне виконання роботи по оформленню комина.  Спеціально спроектовані і точно виготовлені елементи гарантують щільне поєднання комина з покрівельним матеріалом і значно скорочують час роботи монтажника. Діапазон монтажу коміра: 15°-60°. Еластичний фартух в нижній частині дозволяє використовувати комір для всіх типів покрівельних матеріалів. Комір для комина виготовлений з алюмінію, покритого модифікованим поліестером сіро-коричневого кольору, стійким до дії атмосферних чинників.

 

 

 

Видовжуючий модуль GZM

У випадку довших коминів необхідно використовувати додатковий видовжуючий модуль GZM. ВІн забезпечує збільшення довжити коміра для комина GZK-AS на 1 м  або на декілька метрів (декілька модулів). Модуль GZM також можна використовувати для універсального коміра для комина  GZK-AV, що робить можливим використання цього коміра для коминів довших ніж 180 см.

 

Комір для комина GZK виготовляється в двох версіях:

1. Універсальний комір для комина GZK- AV
Універсальний комір для комина GZK-AV можна застосовувати для комина максимальною шриною 95 см та довжиною 180 см (виміряно по довжині площини даху). Це можливе завдяки використанню регульованих елементів коміра. У випадку, коли комин має менші розміри, елементи коміра можна легко обрізати до необхідного розміру.

Видовжуючий модуль GZM

 

Стандартний комір для комина GZK-AS 38 призначений для комина стандартною шириною 38 см. Максимальна довжина комина, виміряна по поверхні даху, не може бути більша ніж 100 см.


2. Стандартний комір для комина GZK-AS
Стандартний комір для комина GZK-AS доступний в двох стандартних розмірах, пристосованих до найпопулярніших розмірів комина.

Видовжуючий модуль GZM

 

Стандартний комір для комина GZK-AS 51 призначений для комина шириною 51 см. Максимальна довжина комина, виміряна по поверхні даху, не може бути більша ніж 100 см.

 

У зв'язку з тим, що стандартна довжина бічного елементу коміра GZK-AS становить 1 м, застосування такого бічного елементу залежить від довжини комина "a" і кута нахилу даху"α". Нижче наведені приклади застосування коміру (GZK-AS) до максимальної довжини коміра при найпоширеніших кутах нахилу даху. У випадку, якщо довжина більша за 1 м, потрібно застосувати видовжуючий модуль GZM. Готові елементи відповідної форми дозволяють замонтувати комір на даху з кутом нахилу від 15° до 60°. Еластичний фартух в нижній частині дозволяє використовувати комір для всіх типів дахових покриттів. Комір виготовлений з алюмінію з поліестровим покриттям високої міцності і стійкості до атмосферних впливів.

Видовжуючий модуль GZM

 

Кут нахилу

α [º]

Фактична довжина

комина a [м]

Довжина комина

по поверхні даху c [м]

25 0,90 0,99
35 0,80 0,98
45 0,70 0,99
60 0,50 1,00

Сіро-коричневий колір RAL 7022 пропонується без доплати та добре поєднується із більшістю дахових покриттів.  Коміри в кольорах RAL 7035, RAL 8019, RAL 9005 доступні за доплату 30%

Коміри в інших кольорах з палітри RAL доступні за доплату 80%.

 

Видовжуючий модуль GZM