Kołnierze uszczelniające

Комір для лускоподібних покриттів товщиною більше 10 мм EGV

Комір EG дозволяє щільно поєднати вікно з лускоподібним покрівельним матеріалом, таким як лускоподібна черепиця, яку вкладають подібно до "луски". Комір EG можна застосовувати для дахових покриттів з товщиною покриття 24 ÷ 32 мм 2 x (12 ÷ 16 мм).

Стандартно виготовляється для монтажу одного вікна в площину даху.  Виготовляється також в версії для поєднання вікон по горизонталі, вертикалі, і блочно.
Цей комір доступний в єдиній версії, що дозволяє замонтувати вікно на глибину V (0) – версія коміра EGV.

Діапазон монтажу 25° -  90°.

 

Kołnierz do pokryć łuskowych grubych EGV

Будова коміра

Комір складається з нижнього елементу, бічних елементів, кількість яких залежить від висоти вікна, та верхнього елементу. Профільні бічні елементи перекладаються поперемінно з покрівельним матеріалом, прилягаючи щільно до нього. Перші два бічні елементи виготовлені з м'якого металу, що дозволяє самостійно вигинати їх та дуже точно приєднати до дахового покриття. Нижній елемент коміра має приклеєну знизу пластичну масу для склеювання коміра із покрівельним матеріалом, що забезпечує щільність з'єднання. Стандартно в будову коміра входить елемент для відведення конденсату водяної пари з плівки первинного перекриття поза вікно.

Елементи коміра

1 — нижній елемент коміра
2 — модульні бічні елементи
3 — верхній елемент коміра
4 — рівчики для водовідведення
5 — профіль для фіксації черепиці

Schemat kołnierza do pokryć łuskowych grubych EGV

 

Інструкції та підтримка

  Інструкція монтажу:

 ​Підтримка: