Co nas wyróżnia

Що нас виділяє?

ТЕРМОІЗОЛЯЦІЙНІСТЬ

 

НИЖЧІ РАХУНКИ ЗА ОПАЛЕННЯ

 

Energooszczędna konstrukcja

Енергозберігаюча конструкція

Одним із найважливіших пріоритетів при конструюванні вікон FAKRO є енергозбереження.
Завдяки особливій будові вікно FTT U8 Thermo з коефіцієнтом теплопровідності вікна Uw= 0,58 Вт/м2С є найбільш енергозберігаючим даховим вікном у світі з одним склопакетом. Така конструкція дозволяє ефективно утримувати тепло всередині приміщення. Застосування автоматичної вентиляційної щілини V40P у вікнах FAKRO забезпечує оптимальну кількість свіжого повітря в мансарді, одночасно захищаючи від охолодження приміщення. Конструкція дахових вікон FAKRO дозволяє суттєво заощаджувати теплову енергію взимку, а отже отримувати нижчі рахунки за опалення.

 

Duża ilość naturalnego światła

Велика кількість природного світла

Конструкція дахових вікон FAKRO забезпечує відповідне освітлення приміщення у мансарді.
Відповідна форма профілів рами і коробки вікна, а також розміщення вентиляційної щілини у верхній частині коробки забезпечує доступ великої кількості природного світла.

 

Zrównoważony bilans energetyczny

Зрівноважений енергетичний баланс

Дахові вікна – це не лише світло, але й пасивне отримання тепла в холодні дні. Велика площа засклення вікон FAKRO дає можливість отримувати більшу кількість природного тепла з сонячних променів, які взимку нагрівають приміщення. Відповідна будова вікон FAKRO робить можливим зрівноважений баланс отримання теплової енергії та її втрат. 

 

БЕЗПЕКА

 

ВИСОКЕ ВІДЧУТТЯ БЕЗПЕКИ
 

Wzmocniona konstrukcja okna – system topSafe

Зміцнена конструкція вікна – система topSafe

Дахові вікна повинні гарантувати безпеку експлуатації, а також перешкоджати несанкціонованому вторгненню ззовні. Запатентована система  зміцнення конструкції вікна topSafe значно збільшує стійкість дахових вікон до вламання, а також не допускає випадкового відчинення при наступанні на вікно. 


До складу системи topSafe входить:

  • інноваційна система кріплень спеціальних завіс;
  • металевий елемент зміцнення замка;
  • металева планка, яка ускладнює вламання за допомогою простих інструментів.

 

III klasa bezpieczeństwa

III клас безпеки
Завдяки гартованому склопакету, а також системі зміцнення конструкції вікна topSafe дахові вікна FAKRO мають щонайменше ІІІ клас безпеки для цілого вікна разом зі склопакетом відповідно до норми N13049. Компанія FAKRO першою ввела на ринок повний асортимент вікон з мінімум ІІІ класом безпеки, визнаючи новий стандарт у галузі дахових вікон.
 

 

Ochrona antywłamaniowa

Захист від вламування

Антизламність – це важлива опція в продукції FAKRO. Стандартне вікно для похилих дахів FTP-V P2 Secure та вікна для пласких дахів DMF DU6 i DXF DU6 відповідають 2 європейському класу безпеки RC 2 N згідно норми EN 1627. Крім того вікна для пласких дахів DMF DU6 i DXF DU6 характеризуються найвищим класом ударостійкості SB1200 згідно норми EN 1873. Монтаж вікон цього типу значно підвищує безпеку користування та стійкість будинку до вламання.

 

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

 

КОМФОРТНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

 

Klamka w dolnej części skrzydła

Ручка в нижній частині рами

Розміщення ручки в нижній частині рами гарантує комфортне користування вікном. Вікна з нижньою ручкою дозволяють здійснити правильний монтаж відповідно до норм DIN 5034-1*, яка вказує 220 см як мінімальну висоту розміщення верхнього краю шиби над підлогою. При такому монтажі ручка є завжди доступною. Вище замонтоване вікно дозволяє навіть високій людині зручно підійти до відчиненого вікна обертальної конструкції. Переваги нижньої ручки як оптимальне рішення оцінили й інші виробники і ввели до свого асортименту вікна з ручкою внизу.

*Норма обов’язкова на ринку Німеччини

 

Automatyczny nawiewnik V40P

Автоматична вентиляційна щілина V40P

Високий рівень функціональності у вікнах FAKRO забезпечує також автоматична вентиляційна щілина V40P, яка оптимально дозує кількість свіжого повітря. Безобслугова вентиляція у вікнах FAKRO гарантує здоровий мікроклімат в мансарді та економію теплової енергії. Відчинена вентиляційна щілина характеризується високою гідроізоляцією навіть при сильному вітрі. Захищає від попадання пилу та комах ззовні.
 

 

Wysoka szczelność okna

Висока щільність вікна

Завдяки додатковому ущільнювачу та системі скерування рами вікно є дуже щільним. Ця інноваційна система гарантує правильне розміщення рами в коробці вікна і правильне функціонування ущільнювачів при багаторазовому відчиненні і зачиненні рами. Це рішення попереджає також перекошування і блокування рами, а також гарантує правильний монтаж.