Kołnierze uszczelniające

Комір EZV-F до пласкої черепиці

Ущільнюючий комір EZV-F забезпечує щільне поєднання вікна з покриттям даху типу пласка черепиця. Спеціально оброблені елементи дають змогу в швидший та легший спосіб замонтувати дахове вікно в цей що раз популярніший тип дахового покриття. Видовжений нижній елемент коміра не переходить в фартух, що значно естетичніше виглядає на цьому покритті та забезпечує досконало щільне поєднання.
Спеціальна конструкція підсилює нижній елемент коміра і запобігає його деформації, напр. в випадку залягання снігу. Стандартно розрахований на монтаж одного вікна в площину даху. Виготовляється також в модульній версії для сполучення вікон в групу: горизонтально, вертикально, блочно.

Діапазон монтажу:

  • 15° - 90° для глибини монтажу V,
  • 20° - 90° для глибини монтажу J.

 

Ушільнюючий комір для пласкої черепиці доступний також у версії EZS-F для вікон для видалення диму, EZW-F для вікон-вилазів та EZV-FT Thermo з додатковою термоізоляцією.

Kołnierz EZV-F do dachówki płaskiej

 

Будова коміра

Комір складається із чотирьох основних елементів (нижній елемент, два бічних та верхній елемент). Нижній елемент містить  приклеєну знизу пластичну масу, яка забезпечує щільність поєднання із даховим покриттям. Він також оснащений елементами призначеними для відводу конденсату водяної пари з плівки первинного перекриття поза вікно.

 

Переріз та елементи коміру

1 – верхній елемент коміру
2 – нижній елемент коміру
3 – бічні ринви
4 – дренажні рівчики
5 – монтажні гачки.

Schemat kołnierza EZV-F do dachówki płaskiej

 

Інструкції та підтримка

  Інструкція монтажу:

 ​Підтримка: