Зовнішні аксесуари для дахових вікон  - FAKRO

Зовнішні аксесуари

ЯКІ АКСЕСУАРИ НАЙКРАЩЕ ЗАХИЩАЮТЬ ВІД НАГРІВАННЯ ПРИМІЩЕННЯ?

 

Згідно з нормою DIN 5034-1 приміщення слід захищати від надмірного нагрівання не за допомогою внутрішніхї аксесуарів, а за допомогою зовнішніх аксесуарів (маркізи, ролокасети).

„Приміщення необхідно захищати в літній період за допомогою зовнішніх аксесуарів, які відбивають теплові промені оскільки замонтовані перед склопакетом. Нагрівання приміщення виникає через поглинання глобального випромінювання об'єктами в кімнаті та поверхнями, що обмежують приміщення (стіни, підлога). Поглинуті промені перетворюються на довгохвильове інфрачервоне (тепле) випромінювання, яке не пропускається через склопакет назовні і призводить до небажаного нагрівання приміщення в літню пору".  - DIN 5034-1

Види зовнішніх аксесуарів

 

 

ЗАХИСТ ВІД НАДМІРНОГО НАГРІВАННЯ - ЯК ЦЕ ВИГЛЯДАЄ В РЕАЛЬНОСТІ?

 

Компанія FAKRO, піклуючись про своїх клієнтів та постійно вдосконалюючи свою продукцію, аналізує ефективність аксесуарів для дахових вікон. З цією метою компанія збудувала вісім однакових дослідних приміщень з однаковими даховими вікнами. Дослідження проводили при зачинених вікнах, на яких були замонтовані різні аксесуари. Усі приміщення піддавалися однаковому впливу сонячних променів.Температура замірялась в кількох точках на висоті один метр від підлоги. Результати показані на графіку. 

 

Зовнішні аксесуари для дахових вікон  - FAKRO

 

Представлені результати досліджень свідчать, що зовнішні аксесуари (ролокасета та маркіза) найкраще захищають від спеки ззовні. Враховуючи співвідношення "ціна-ефективність", оптимальним захистом від спеки є зовнішня маркіза. Внутрішні аксеуари мінімально захищають приміщення від надмірного нагрівання ззовні. Їхнім основним призначенням є декорування інтер'єру і регулювання кількості світла, яке потрапляє до приміщення. 

 

Здатність пропускати сонячну енергію

 

Здатність пропускати сонячну енергію

1- незаслонене вікно g = 61% ( 0,61)
згідно норми EN 410

Здатність пропускати сонячну енергію

2- вікно з внутрішньою затемнюючою шторкою g = 37% (0,37)
згідно норми  EN 13363-1

Здатність пропускати сонячну енергію

3- вікно з маркізою (в залежності від матеріалу) g = 4-14% (0,04 − 0,14)
згідно нормиEN 13363-1

 

Коефіцієнт пропускальності сонячного світла g показує, яка кількість сонячної енергії, що падає на скло, проникає всередину приміщення. Чим більше значення коефіцієнта g , тим приміщення швидше нагрівається. Зовнішня маркіза захищає від нагрівання до 8 разів ефективніше від внутрішніх аксесуарів.  

Здатність пропускати сонячну енергію

Зовнішні аксесуари захищають від надмірного нагрівання. Вони абсорбують сонячні промені перед склопакетом і відбивають тепло назовні, недопускаючи нагрівання приміщення.

 

Здатність пропускати сонячну енергію

Теплові промені, які проходять через склопакет, поглинаються внутрішніми аксесуарами. Вони перетворюються на довгохвильове інфрачервоне (тепле) випромінювання, яке не пропускається через склопакет назовні - внутрішній аксесуар відбиває теплові промені до приміщення, діючи як радіатор. Це призводить до небажаного нагрівання приміщення, особливо з південної сторони, у сонячні, спекотні дні.

 

Зовнішня маркіза разом з внутрішнім аксесуаром, встановлені на одному даховому вікні FAKRO, утворюють поєднання аксесуарів, які забезпечують найвищий комфорт проживання в мансарді, оскільки захищають від спеки, світла, а також декорують інтер'єр.