Монтажна рама XRD призначена для вікон для пласких дахів - FAKRO

Монтажна рама XRD

  • Рама XRD та XRD/W призначена для вікон для пласких дахів і забезпечує підняття вікна над поверхнею даху на 15 cm.
  • Скорочує до мінімуму час монтажу вікна на дах, коли для цього обов'язково необхідно підняти вікно над поверхнею даху (напр. для "зелених" чи галькових дахів). Рама XRD/A призначена для вікон типу F і типу G. Вона збільшує кут установки вікна на 3 градуси.
  • Універсальність конструкції рами XRD дозволяє накладати рами одна на одну для вищого підняття вікна. Максимально можна накласти дві рами. Видовжений елемент рами служить для з'єднання рами з гідроізоляцією даху.
  • Рама XRD/W забезпечує більшу стійкість і жорсткість основи під вікном в порівнянні зі звичайною рамою XRD, що підвищує комфорт використання. Він дозволяє об'єднати три рами під одним вікном.
  • Профіль рами XRD виготовлений з переробленого матеріалу (вторинна сировина, колір – сірий), тому продукт є екологічно чистим. Внутрішня частина профілю заповнена ізолюючим матеріалом (полістирол), який забезпечує дуже хороші термоізоляційні параметриРізниця між рамами полягає в застосуванні в XRD/W оброблених антисептиком дерев’яних блоків. Розміри дерев’яних блоків підходять до камер профілю рами що підвищує її жорсткість.
  • Рама відповідає стандартним розмірам вікон для пласких дахів. Існує можливість виготовлення нестандартного розміру рами XRD під нестандартний розмір вікна типу F.
  • Рама XRD/A призначена для вікон для пласких дахів типу F і типу G та монтується безпосередньо під вікном, збільшуючи кут нахилу на 3°. Складається з чотирьох деревяних елементів, просочених антисептиком, які після складання утворюють раму у вигляді клина. Рама XRD/A повністю суміcна з рамою XRD. Рама XRD/A виготовляється на замовлення. 

 

 

 

Монтажна рама XRD призначена для вікон для пласких дахів - FAKRO

 

видовжений елемент рами, який дозволяє поєднати  раму з гідроізоляцією даху.

Монтажна рама XRD призначена для вікон для пласких дахів - FAKRO

 

у випадку монтажу вищої рами виступаючу частину рами обрізають і накладають рами одна на одну.

Монтажна рама XRD призначена для вікон для пласких дахів - FAKRO

 

рама XRD/A монтується безпосередньо під вікном

Інструкції та підтримка

  Інструкція монтажу:

 

Відео-інструкції монтажу

 

 ​Підтримка: