Niestandardowe okna dachowe

Нестандартні вікна

Okno kolebkowe

Дугове вікно

Дугове вікно – це спеціальна конструкція вікна з вигнутими у формі дуги віконної коробки, рами та склопакета. Крім того форма алюмінієвих елементів спеціально адаптована до форми вікна. Дугове вікно має обертальний механізм відчинення з ручкою в нижній частині рами. Дугове вікно є нестандартним і виготовляється на індивідуальне замовлення клієнта.

 

Okno ze szprosem

Вікно зі шпросами

Вікно зі шпросами FAKRO призначене для стилізованих будинків. Його характерною ознакою є вертикальна планка посередині рами, а також чорний колір металевих елементів та коміру, наближений до RAL 9005, який був спеціально підібраний для традиційного будівництва. Виготовляються в стандартних розмірах, в наступних моделях: обертальне вікно зі шпросами, відхильно-обертальне вікно зі шпросами,вікно-вилаз термоізоляційне зі шпросами.

 

Niestandardowe kształty

Вікно нестандартної форми

Вікна FAKRO можуть мати будь-яку форму відповідно до побажань клієнта. Склопакет, що входить в конструкцію вікна, складається з зовнішнього гартованого скла та внутрішнього з низькоемісійним покриттям 4H–16–4HT. Вікна цього типу виготовляються лише в версії невідкривній. Подаючи замовлення на виготовлення нестандартного вікна, потрібно вказати кут нахилу і вид покриття даху, довжини сторін та внутрішні кути вікна. Також потрібно зазначити чи вікно поодиноке, чи буде поєднане з іншими вікнами.

 

Niestandardowe oblachowanie

Нестандартне покриття

Зовнішні елементи вікна та ущільнюючий комір можуть бути виготовлені не лише з алюмінію, а також, за побажанням клієнта, з листів міді CU або титано-цинкових листів TC.