Kołnierze uszczelniające

Універсальний ущільнюючий комір EH_- AT Thermo з додатковою термоізоляцією

 

Універсальний ущільнюючий комір  EH_-AT Thermo з додатковою термоізоляцією досконале системне рішення, яке гарантує щільне та "тепле" сполучення вікна з площиною даху. Ущільнюючий комір EH_-AT Thermo забезпечує утеплення дахових вікон над рівнем лат. Має приклеєний з зворотної сторони утеплюючий матеріал, який щільно прилягає до віконної рами завдяки чому після монтажу створює термоізоляційну раму. Ізоляційний матеріал характеризується дуже хорошими параметрами (дуже добрий показник λ). Нижче рівня лат вікно утеплюється натуральною овечою вовною, яка знаходиться в одному з елементів ізоляційного комплекту XDP. Комір Thermo термоізолює вікно, значно покращує коефіцієнт теплопередачі, навіть до 15%, в залежності від типу вікна. Обмежує ризик виникнення містків холоду і втрат тепла.

Kołnierz z dodatkową termoizolacją EHV-AT Thermo, EHN-AT Thermo

Призначений для всіх дахових вікон, як  дерев'яних, так і металопластикових. Комір Thermo стандартно розрахований для монтажу одного вікна в площину даху. Але є можливість виготовлення в модульній версії для поєднання вікон по горизонталі, вертикалі та блочно. Монтується на глибину V (0).  Діапазон монтажу від 15° до 90°.

 

Коміри Thermo є універсальними та можуть застосовуватись до всіх типів дахового покриття: EHV-AT Thermo для покриття висотою профілю до 90 мм, а EHN-AT Thermo - до покриття висотою профілю до 120 мм.

Przekrój kołnierza z materiałem docieplającym

Переріз коміра з утеплюючим матеріалом

 

 

 

Будова коміра

EH_-AT Thermo  - це універсальний ущільнюючий комір, тому його можна використовувати для більшості дахових покриттів. Комір ширший від стандартних ущільнюючих комірів на 22 мм та складається із чотирьох основних елементів (нижній, два бічних та верхній) з приклеєним утеплюючим матеріалом. Пакет включає в себе бічні профілі відповідної ширини, які накривають вікно зверху. Нижній елемент коміра має довгий широкий алюмінієво-пластиковий фартух. З внутрішньої сторони має пластичну масу, яка забезпечує приклеювання коміра до покрівельного матеріалу. На комірі є фабрично приклеєні ущільнюючі клини, які забезпечують захист від задування пилу, листя і снігу. Він також обладнаний елементами призначеними для відводу конденсату водяної пари з плівки первинного перекриття поза вікно.

Елементи коміра

1 — верхній елемент коміра з утеплюючим матеріалом
2 — нижній елемент коміра з утеплюючим матеріалом та еластичним фартухом
3 — бічні елементи коміра з утеплюючим матеріалом та ущільнюючими клинами
4 — ринва для водовідведення
5 — гачки
6 — профіль для фіксації черепиці

Schemat kołnierza z dodatkową termoizolacją EHV-AT Thermo, EHN-AT Thermo

 

Інструкції та підтримка

  Інструкція монтажу:

 ​Підтримка: