Внутрішні аксесуари - FAKRO

Внутрішні аксесуари – штори ARF/D, ARF/D Z-Wave, ARF/D Solar

Контроль світла - ARF/D, ARF/D Z-Wave, ARF/D Solar
Аксесуари забезпечують регулювання кількості та інтенсивності світла, що потрапляє в приміщення. Завдяки аксесуарам можна затінити чи затемнити приміщення навіть в дуже сонячний день. Яскраве сонячне світло буде приглушено, а в приміщенні запанує приємне розсіяне світло. Аксесуари додатково захищають від шкідливої дії бліків, наприклад, під час роботи за комп'ютером чи перегляду ТБ.

 

Декорація інтер'єру - ARF/D, ARF/D Z-Wave, ARF/D Solar
Приміщення під пласким дахом можна декорувати, застосувавши штори. Широкий вибір типів та кольорів забезпечать гармонію в декоруванні будь-якого приміщення і дає змогу довільно формувати характер піддашшя.

 

Захист від УФ-випромінювання UV - ARF/D, ARF/D Z-Wave, ARF/D Solar
Зовнішні та внутрішні додатки обмежують проникнення УФ-випромінювання до приміщення. В значній мірі захищають предмети, що знаходяться всередині, від вицвітання та пожовтіння.

Штора оберігає від яскравого світла та декорує приміщення. Завдяки її застосуванню навіть у сонячні дні на мансарді може "запанувати приємна темрява", коли Ви потребуєте відпочинку. Направляючі забезпечують фіксацію штори в будь-якій позиції, що дозволяє поступово регулювати поступлення світла аж до повного затемнення приміщення.

Характеристика

  • ступеневе регулювання кількості надходження світла, аж до повного затемнення приміщення;
  • фіксація штори у будь-якому положенні завдяки бічним направляючим;
  • естетична алюмінієва планка прикриває валик штори;
  • частковий захист від теплових променів;
  • зменшення втрат тепла з приміщення в опалювальний сезон;
  • стійкість до вологи.

Управління

Штори призначені для вікон для пласких дахів типу F, типу C та типу G:
  • ARF/D – обслуговується вручну за допомогою стержня ZSD (стержень продається окремо),
  • ARF/D Z-Wave – штора з безпровідною системою управління Z-Wave. Підключена до електромережі та управляється за допомогою пульта чи настінного перемикача. При установці рулонних штор ARF/D Z-Wave у вікна DM_, DX_ необхідно придбати блок живлення та пристрій керування. Пульт продається окремо
  • ARF/D Solar – живлення від сонячної панелі, керується дистанційним керуванням у бездротовій системі Z-Wave. Пульт продається окремо.

 

 

Штори ARF/D - ГРУПА I

Штора ARF/D - ГРУПА II

Інструкції та підтримка

  Інструкція монтажу:

 Інструкція із застосування:

 ​Підтримка: