Akcesoria do obsługi

Аксесуари для обслуговування

Телескопічний стержень ZST

Drążek teleskopowy ZST

Універсальний телескопічний стержень ZST допомагає легко відчиняти високо замонтовані вікна. Можна використовувати також для штор ARS, ARP, ARF, жалюзі AJP та москітної сітки AMS, які замонтовані поза зоною досяжності користувача. Довжина стержня становить 119 см і має можливість регулюватися до довжини 134, 162, 190 i 218 см. Завдяки використанню додаткового видовження ZSP можна отримати наступні довжини стержня: 246, 274, 302 i 330 см.

Стержень ZSZ

Drążek ZSZ

Стержень ZSZ для керування маркізою AMZ, виготовляється з круглого алюмінієвого профілю. Стержень оснащений пластиковою ручкою і дозволяє обслуговувати маркізу в високо замонтованих вікнах. Стандартна довжина стержня 150 см. Маркіза AMZ комплектується стержнем довжиною 80 см.

Замок до вікна ZBL

Zamek do okna ZBL

Естетичний віконний замок ZBL білого кольору робить неможливим випадкове відчинення вікна. Цей замок монтується в нижній частині вікна. Після вороту ключа вікно відчинити неможливо. Можна застосовувати для всіх вікон, які відкриваються, незалежно від їхнього розміру.

 

Обмежувач відчинення вікна ZBB

Ogranicznik otwarcia ZBB

Це пристосування забезпечує безпечне обмежене відхилення вікна. Завдяки застосуванню обмежувача вікно можна залишити відхиленим на приблизно 10 см (в залежності від типу і розміру вікна), не турбуючись, що, наприклад, сильний вітер спровокує неконтрольовану зміну позиції вікна. В низько замонтованих вікнах обмежувач оберігає від випадкового повного відчинення вікна дітьми. При зачиненому вікні обмежувача не видно і він не заважає обслуговувати вікно. 

Приводи

Siłowniki

Ланцюгові приводи ZC24 i ZC230, завдяки малим габаритам і простому способі монтажу ідеально підходять для керування даховими вікнами FAKRO. Приводи доступні в двох версіях напруги 24 В та 230 В. Максимальна сила, з якою вони можуть діяти на вікно, є 200 Н і  цього достатньо, щоб керувати вікном будь-якого розміру.