Akcesoria do schodów segmentowych

Аксесуари для сегментних сходів

Огорожа LXB-U

bariera LXB

Огорожа, виготовлена із соснової деревини, робить безпечним отвір сходів на горище, а також полегшує спуск. Огорожа LXB-U монтується безпосередньо до підлоги горища за допомогою монтажних кутників і містить додатково сталеві планки для зміцнення конструкції.  Огорожа LXB-U підходить для найбільшого розміру сходів на горище – 86x140 см, що дозволяє використовувати її для будь-яких менших розмірів без необхідності обрізання поперечок.

 

Декоративна планка LXL-PVC

Декоративна планка служить для маскування щілин сходів на горище в отворі після їх монтажу.  Виготовлена із  ПВХ матеріалу білого кольору. Простий та легкий монтаж дозволяє швидко та естетично завершити монтаж сходів на горище. Не вимагає використання цвяхів.

 

 

Аксесуари для сегментних сходів

 

LXL-PVC 

 

Аксесуари для сегментних сходівLXL-PVC 

 

Наконечники LXS

stopka LXS

Наконечники коричневого кольору монтуються на останньому сегменті драбини як елемент завершення сходів. Надають сходам естетичного вигляду та покращують їх стабільність. Відповідні властивості матеріалу, з якого виготовлені наконечники, забезпечують те,що сходи не залишають слідів на підлозі. Доступні для сегментних сходів з дерев'яною драбиною. 

 

Поручень LXH

poręcz LXH

Металевий поручень полегшує пересеування по сходинках драбини, підвищуючи тим самим комфорт та безпеку користування сходами. Прикручується до верхнього сегменту драбини. 

 

 

 

 

Інструкції та підтримка

 ​ВІдео-інструкції монтажу:

 ​Підтримка: