Rozwiązania FAKRO

Рішення, яких не пропонують інші

Najwyższa jakość produktów FAKRO

 

FAKRO турбується не лише про естетичний вигляд, а й також про найвищу якість та міцність своїх товарів. Навіть після багаторічної експлуатації в агресивному середовищі дахові вікна FAKRO чудово справляються зі своїми функціями, зберігаючи при цьому естетичний зовнішній вигляд. Все це завдяки унікальним рішенням, яких немає у інших виробників, або ж вони на стадії впровадження.

 

У вікнах FAKRO використовується спеціальна система блокування, подана на патентування, яка запобігає виломлюванню склопакету. Інші виробники для підвищення безпеки пропонують лише ламінований склопакет (в вікнах інших виробників ламінований склопакет можна вийняти протягом 2 хвилин, відкрутивши профілі, які утримують склопакет).

FAKRO

Okna FAKRO

ІНШІ ВІКНА

Inne okna

 

Inne okna

 

Інноваційна система направлення рами забезпечує хорошу взаємну роботу ущільнювачів і профілів, а також швидкий монтаж і демонтаж вікна без необхідності знімання рами.

Захист кутових з’єднань дахових вікон за технологією, яка подана на патентування, дозволяє вікну FAKRO витримувати навіть найекстремальніші кліматичні умови. В кутових з'єднаннях рами не утворюються щілини, у порівнянні з вікнами інших виробників. Такі дефекти особливо помітні на білих вікнах.

Estetyka okien FAKRO

 

Дахові вікна класу Profi обладнані додатковим контурним ущільнювачем (біля скла), який забезпечує герметичність навіть в екстремальних погодних умовах.

 

Ciepła ramka dystansowa TGI

Тепла дистанційна рамки TGI зменшує містки холоду,  мінімізує явище конденсації в кутах склопату та на деревяних профілях, що значно підвищує міцність вікна.

 

Próżniowa impregnacja drewna

Просочування деревини в вакуумній камері і якісне лакування надійно захищають дерев’яні елементи дахового вікна FAKRO. Просочування у вакуумі в декілька разів надійніше захищає деревину, в порівнянні з простим зануренням, яке використовують інші виробники.

 

 

  Екологія