Інноваційний погляд на дахові вікна - FAKRO

Інноваційність

Інноваційність

Компанія FAKRO - це інноваційний погляд на дахові вікна. В сучасному випробувальному центрі створюються новаторські продукти. Оригінальні рішення покращують безпечність товарів. Прикладом може бути новаторська система зміцнення конструкції вікна topSafe, яка підвищує стійкість вікна до вламування, а також нові продукти, такі як: відхильно - обертальне вікно preSelect чи вікно з підвищеною вісю обертання proSky, які визначають нові стандарти в галузі дахових вікон. Саме інноваційність є двигуном розвитку компанії. FAKRO є автором понад 100 патентних заявок, за що здобуло ім'я однієї із найбільш інноваційних компаній Польщі.

 

Дахові вікна нового покоління preSelect мають дві відокремлені функції відчинення: відхильну та обертальну. Відділенні одна від одної функції відчинення забезпечують стабільність та підвищену безпеку експлуатації. Новаторська система фурнітури гарантує вмикання лише одного способу відчинення і повну стабільність рами як при її відхилянні, так і при обертанні. Спосіб відчинення міняється завдяки перемикачу preSelect, який розміщений посередині в боковій частині коробки. Перемикач стає доступний лише при відчиненні рами.

 

Okna uchylno-obrotowe preSelect

 

Новаторське велике дахове вікно Galeria, в якому відчиненні рами утворюють балкон. Верхня рама відчиняється відхильним способом вверх, а нижня – відхильно вперед по нижній осі, дозволяючи опинитись "назовні". Бічні поручні з'єднані з нижньою рамою і висуваються під час відчинення. Під час зачинення бар'єрки балкону ховаються у вікні і є невидимими над площиною даху. Вони сховані під профілями вікна і тому не забруднюються і не псують естетику даху.

 

Okno dachowe Galeria

 

Конструкція вікна Secure – це втілення ідеї про безпеку. Крім системи topSafe, вікно оснащене новою системою проти демонтажу склопакету, внутрішнім антизламним склом класу P2A та ручкою з блокуванням.  Для такого вікна не потрібно застосовувати додаткові засоби, як наприклад, додаткові замки, які ускладнюють користування вікном.

 

Bezpieczne okna Secure

 

Електрична маркіза забезпечує унікальний комфорт при користуванні. Після монтажу достатньо натиснути на кнопку пульта керування і заслонити вікно маркізою, або затримати в будь-якій позиції. Маркіза Solar працює автоматично. В залежності від кількості сонячних променів маркіза може автоматично відкриватись, захищаючи мансарду від нагрівання.

 

 

Markiza elektryczna

 

  Рішення, яких немає на ринку