Nawiewniki

Вентиляційні щілини

Завжди свіже повітря у мансарді!  З огляду на щільність вікон та дверей в сучасному будівництві можуть з'явитись проблеми з правильною вентиляцією, що може спричинити конденсацію водяної пари в приміщенні. З ціллю уникнення цього явища дахові вікна FAKRO оснащено різного роду вентиляційними щілинами.

 

Automatyczny nawiewnik V40P

 

Автоматична вентиляційна щілина V40P
продуктивністю 49м3/год при різниці тисків 10 Па в залежності від ширини вікна. Завдяки автоматичному регулюванні величини каналу  до приміщення надходить оптимальна кількість повітря, забезпечуючи здоровий мікроклімат на піддашші та економію теплової енергії.


 

Wydajny nawiewnik V35

 

Ефективна вентиляційна щілина V35
має ручне регулювання потоку повітря. Повністю відкрита щілина забезпечує доступ повітря в кількості до 41 м3/год при різниці тисків 10 Па залежно від ширини вікна. Завдяки підвищеній продуктивності вологість в приміщенні ефективно понижується, а,відповідно, зменшується ефект конденсації  водяної пари.

 

Nawiewnik V22

 

Вентиляційна щілина V10
має ручне регулювання потоку повітря. Повністю відкрита щілина забезпечує доступ повітря в кількості до 9 м3/год при різниці тисків 10. Вентиляційна щілина V10 повинна використовуватися виключно в приміщеннях зі справною гравітаційною вентиляцією.