Відхильно-обертальне preSelect MAX

Відхильно-обертальне вікно preSelect MAX

У новому відхильно-обертальному вікні FPP-V preSelect MAX рама відхиляється аж до кута 45°, що майже на 30% більше ніж у попередній моделі FPP-V preSelect. Обертальна функція до 180° використовується для миття зовнішнього скла чи користування маркізою. Новаторська система фурнітури гарантує включення лише одного способу відчинення і повну стабільність рами як при відхилянні, так і при обертанні. 

Відхильно-обертальне вікно preSelect MAX

 

Відхильно-обертальне вікно preSelect MAX

 

 

 • Зручна експлуатація вікна за допомогою ручки, розміщеної в нижній частині рами. Ручка Елегант має два положення для мікропровітрювання.
 • Легкий спосіб миття зовнішнього скла чи користування маркізою завдяки фіксатору, який блокує обернену раму в позиції 180°.
 • В стандартній пропозиції з енергозберігаючим склопакетом U3.
 • Широкий асортимент аксесуарів.
 • Діапазон монтажу 15-55°, спеціальна версія вікна 55-85°.

 

 

 

 • FPP-V preSelect MAX


  • Автоматична вентиляційна щілина V40Pавтоматична V40P
  • Соснова деревина найвищої якостінайвищої якості соснова деревина склеєна пошарова та покрита антисептиком у вакуумній камері
  • Деревина, покрита двома шарами акрилового лакудва шари
  FPP-V U5 preSelect MAX
  • 1.3 W/m²K коефіцієнт теплопровідності Uw 1.0 W/m²K коефіцієнт теплопровідності Ug 33 dB коефіцієнт Rw 4H-16-4T склопакет аргон склопакет наповнений газом + зовнішнє скло гартоване V40P тип вентиляційної щілини до 49м³/год продуктивність вентиляційної щілини два шари покриття деревини лаком чотири ущільнювачі + позиція мікропровітрювання Елегант ручка

Відхильно-обертальне preSelect MAX

 

Два способи відчинення 

Вікно preSelect MAX має два автономні способи відчиненя: відхильний та обертальний. Відокремлені одна від одної функції відчинення гарантують стабільність та безпеку користування. Інноваційна система фурнітури забезпечує стабільність рами при обох відчиненнях. Варіант відхилення рами назовні додає більше простору на піддашші і панорамні краєвиди. При обертальному відчиненні раму можна зафіксувати та, наприклад, помити зовнішнє скло.

 

Перемикач preSelect MAX

Нове вікно FPP-V має змінене положення перемикача preSelect. У новій версії він розташований в нижній частині бокової рами. У такий спосіб покращено комфорт користування. Перемикач слугує для зміни функції відчинення рами вікна. Перемикач непомітний при зачиненому вікні.

Відхильно-обертальне preSelect MAX

 

 

Відхильно-обертальне preSelect MAX

 

Автоматична вентиляційна щілина V40P

Вентиляціна щілина V40P автоматично регулює канал потоку повітря, щоб забезпечити оптимальну кількість повітря у приміщенні. Це сприяє створенню здорового мікроклімату, заощадженню енергії та коштів на опаленні. 

 

Система topSafe

У новому вікна preSelect MAX застосували ряд унікальних функцій, які раніше використовувалися у попередній моделі. Зокрема - це система topSafe, котра запевняє покращену безпеку та захист, а також стікійсть до вламування. 

Відхильно-обертальне preSelect MAX

 
Відхильно-обертальне preSelect MAX

 

Технологія thermoPro

Застосування технології thermoPro підвищує якість та параметри дахових вікон. Унаслідок цього такі вікна відзначаються підвищеними енергозберігаючими властивостями, покращеною міцністю, досконалою щільністю та легшим монтажем. 

 

Великі засклення

Станадртно вікна доступні з однокамерним склопакетом U3. Однак конструкція вікна передбачає можливість виготовлення вікна великих розмірів навіть з двокамерним склопакетом.

Відхильно-обертальне preSelect MAX

 

Відхильно-обертальне preSelect MAXВікно, виготовлене за технологією thermoPro

System topSafeВікно, виготовлене в системі topSafe

 

Нагорода "Wzór roku 2019"

 „У нагородженому проєкті вікна ми знайшли найкращі і найзручніші функціональні рішення, а ще помітили особливу увагу до естетики, світла і простору" - з такими словами Агенція розвитку промислу SA під час конкурсу Dobry Wzór відзначила відхильно-обертальне вікно FPP-V preSelect MAX.

Відхильно-обертальне preSelect MAX

 

Інструкції та підтримка

  Інструкція монтажу:

  Інструкція експлуатації: