Нестандартні склопакети

 

Szyba witrażowa

Вітражний склопакет

Склопакет із індивідуальним малюнком. Процес виготовлення вітражу полягає в накладанні кольорів малюнку зі смоли на скло. Простір між контурними лініями заповнюється кольоровою смолою. Лінії зі смоли не пропускають світла. Використовуються напівпрозорі кольори залежно від інтенсивності барвника. Можна так само нанести лише контур. Зважаючи на візуальний ефект та миття вікна, візерунок наноситься з внутрішньої сторони склопакету. В наявності є 200 стандартних візерунків або, за бажанням клієнта, можна розробити індивідуальний. Окрім того кожен клієнт може сам створити свій власний оригінальний малюнок, який буде нанесений на скло. Дахові вікна з вітражними склопакетами підкреслюють унікальність інтер'єру, а також надають оригінального характеру сучасному оформленню горища.

 

 

Візерунки вітражів

Клікни на мініатюру, щоб збільшити

Візерунки вітражів
Візерунки вітражів
Візерунки вітражів
Візерунки вітражів
Візерунки вітражів
Візерунки вітражів

 

 

Нестандартні склопакети в дахових вікнах - FAKRO

Ламінований склопакет (безпечний) з легкозмивним покриттям

 

Зовнішнє гартоване скло покрите легкозмивним покриттям. Спеціальне покриття зменшує накопичення бруду на склі, що дозволяє тримати вікно в чистоті. На першому етапі покриття вступає в реакцію з ультрафіолетовими променями природного денного світла, внаслідок чого розкладається органічний бруд. Друга частина процесу відбувається тоді, коли по склу тече дощ або вода. Оскільки скло має гідрофільне покриття, вода по ньому тече не краплями, а рівним потоком, змиваючи бруд. У порівнянні зі звичайним склом, воно швидше висихає, а вода не залишає плям. Внутрішнє ламіноване скло складається з двох шарів, які мають товщину по 3 мм кожен, між якими знаходиться  плівка товщиною 0,38 мм. Ламіноване скло вставлене в склопакет з внутрішньої сторони приміщення та покрите низькоемісійним шаром зсередини. У випадку розбиття ламінованого скла його уламки залишаються приклеєними до плівки. Ламіноване скло зменшує проникнення УФ-випромінювання на 92%.

 

Нестандартні склопакети в дахових вікнах - FAKRO

Абсорбційний склопакет - W

 

Зменшує проникнення сонячного проміння до приміщення. Склопакет доступний в кольорах: синій, коричневий, графіт і зелений. Гартоване поглинаюче скло вставляється в склопакет із зовнішньої сторони. Натомість зсередини склопакету знаходиться скло із низькоемісійним покриттям.

 

Нестандартні склопакети в дахових вікнах - FAKRO

Склопакет із орнаментом - O

Одна з поверхонь шиби склопакету з орнаментом залишається гладкою, натомість інша має візерунки з різними узорами. Поверхня з візерунком повернута до середини склопакету, натомість гладка поверхня – ззовні, що забезпечує легке миття склопакета. Склопакет з візерунком – це склопакет з гартованого скла ззовні та скла, покритого низькоемісійним шаром, зсередини.

 

Нестандартні склопакети в дахових вікнах - FAKRO

Світловідбиваючий склопакет - H

Відбиває сонячне проміння зсередини  як дзеркало. Склопакет доступний в наступних кольорах: синій, коричневий, графіт і зелений. Також виготовляється прозорий світловідбиваючий склопакет. Світловідбиваюче скло є гартованим та вставляється в склопакет з зовнішньої сторони, а зсередини – скло з низькоемісійним покриттям.

 

Нестандартні склопакети в дахових вікнах - FAKRO

Суперенергозберігаючий склопакет

 

Двокамерний склопакет, до складу якого входять одне гартоване скло товщиною 4 мм (внутрішнє скло) та два гартованих скла по 4 мм з низькоемісійним покриттям. В цьому склопакеті низькоемісійне покриття є на двох крайніх шибах та повернуте до середини склопакета. Обидва простори між шибами, мають по 10 мм та заповнені інертним газом. Така будова склопакета дає змогу забезпечити чудові параметри енергозбереження U=0,5 Вт/м2С. Використання суперенергозберігаючого склопакету в значній мірі зменшує втрати тепла через дахове вікно.

 

Нестандартні склопакети в дахових вікнах - FAKRO

Звукоізоляційний склопакет

Звукоізоляційний склопакет суттєво знижує проникнення шуму в приміщення. Складається з зовнішнього гартованого скла та спеціального ламінованого внутрішнього скла. Внутрішнє скло має шар звукоізоляційної плівки, яка додатково обмежує проникнення шуму. Склопакет заповнений інертним газом – криптоном. Склопакет має чудові параметри акустичної ізоляції RwSZYBY = 41dB. Додатково склопакет поглинає випромінювання УФ на 98%. Вікно з звукоізоляційним склопакетом виготовляється стандартно без вентиляційної щілини.

 

Нестандартні склопакети в дахових вікнах - FAKRO

Антизламний склопакет класу P4, з поглинаннм УФ випромінювання на 99%

Антизламний склопакет, так званий охоронний, має підвищену стійкість до вламування і розбиття. Антизламне скло знаходиться зсередини приміщення і складається з двох шарів скла, товщиною по 4 мм, які з'єднані плівкою PVB товщиною 1,52 мм. Антизламне скло покрите низькоемісійним шаром. Вставляється в склопакет разом із гартованим склом ззовні.

Використання:

  • в значній мірі захищає від вламування в приміщення через дахове вікно;
  • запобігає або обмежує ризик травмування у випадку розбиття скла. В випадку розбиття уламки скла тримаються плівки, мінімізуючи можливість поранення;
  • захищає від шкідливого УФ-випромінювання аж на 99%;
  • має дуже хороші звукоізоляційні властивості.